DPD - oddział Wojkowice

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wojkowice DPD

Wojkowice to miejscowość zlokalizowana w południowej Polsce. Leży w granicach województwa śląskiego, w powiecie będzińskim. Miasto należy do Zagłębia Dąbrowskiego – historycznej części zachodniej Małopolski. Jego centrum przecina rzeka Brynica. W Wojkowicach mieszka około 10 tysięcy osób.

Wojkowice – miasto Zagłębia

Wojkowice powstały już w XIII wieku, ale dopiero kilkadziesiąt lat temu uzyskały prawa miejskie. Jest to jedna z miejscowości Zagłębia, której mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem. W mieście znajduje się nieczynna już kopalnia węgla kamiennego Jowisz i zakłady materiałów ogniotrwałych. Najbliższymi Wojkowicom ośrodkami miejskimi są: Będzin, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie i Psary. W przeciągu niespełna godziny można dotrzeć z miasta do najważniejszych miejscowości województwa śląskiego.

W Wojkowicach skorzystasz z usług portalu Sendit. Umożliwia on zamawianie przesyłek kurierskich za pośrednictwem najpopularniejszych firm na rynku, na przykład DPD. Jako jedno z częściej wybieranych przedsiębiorstw spedytorskich, DPD ma zasięg globalny i obsługuje ponad 200 państw i terytoriów. Oferuje transport przesyłek zarówno dla klientów biznesowych, jak również indywidualnych w niskich cenach i z zachowaniem najwyższych standardów.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Wojkowicach – jakość usługi w niskiej cenie

Wojkowice, ze względu na obecność licznych nisz rynkowych, są miejscem, w którym powstają liczne nowe przedsiębiorstwa. W związku z tym rośnie również zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie. Korzystając z platformy Sendit, przedsiębiorcy mogą sporo zaoszczędzić, zamawiając przesyłki DPD i innych spedytorów.

Oferujemy atrakcyjne ceny nie tylko klientom biznesowym, ale również indywidualnym. Każda transakcja z DPD i innymi kurierami w naszym serwisie jest jednorazowa i pozbawiona jakichkolwiek zobowiązań. Nie wymagamy podpisywania długotrwałych umów i innych niekorzystnych dla klientów rozwiązań.

Zamów przesyłkę przez Sendit w Wojkowicach


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wojkowice – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej