DPD - oddział Włodawa

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Włodawa

Co warto wiedzieć o Włodawie?

Włodawa to miasto położone w województwie lubelskim przy granicy z Białorusią. Liczy ponad 13 tys. mieszkańców. Miasto jest ważnym węzłem drogowym – krzyżują się tu drogi wojewódzkie i krajowe (droga wojewódzka nr 812 Krasnystaw – Chełm – Włodawa – Wisznice – Biała Podlaska, droga wojewódzka nr 816 Zosin – Dorohusk – Włodawa – Sławatycze – Terespol oraz droga krajowa nr 82 Lublin – Włodawa). W mieście nie brakuje przedsiębiorców, którzy prowadzą handel internetowy. Jedną z możliwości nadawania paczek i palet jest kurier DPD Włodawa.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

DPD Włodawa – ciesz się atrakcyjnymi cenami na platformie Sendit!

Kurier DPD Włodawa jest często wybierany przez przedsiębiorców prowadzących handel online, ze względu na wysoką jakość usług, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Jednak dzięki platformie Sendit również osoby prywatne mogą liczyć na preferencyjne warunki. Nie ma konieczności podpisywania umowy z kurierem DPD Włodawa ani deklarowania wolumenu paczkowego. Sendit to innowacyjne rozwiązanie, które daje wszystkim klientom elastyczne warunki współpracy.

Zamów kuriera DPD Włodawa bez zbędnych formalności

Platforma Sendit jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie trzeba podpisywać umowy – wystarczy tylko wejść na stronę i wypełnić krótki formularz nadania paczki, podając niezbędne dane nadawcy i odbiorcy oraz parametry paczki, czyli wagę i wymiary. Po uzupełnieniu wszystkich pól pojawią się oferty cenowe kilku wiodących przewoźników, w tym kurier DPD Włodawa.

Oszczędzaj czas i pieniądze – integracja Sendit ze sklepem online

Sendit daje korzyści wszystkim klientom, jednak przedsiębiorcy mogą liczyć na jeszcze więcej udogodnień. Jednym z nich jest możliwość integracji platformy z własnym sklepem online oraz kontem na Allegro. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy mogą jeszcze szybciej nadawać paczki – dane kontrahentów zostają od razu pobrane do formularza. Sendit i kurier DPD Włodawa to gwarancja atrakcyjnych warunków współpracy dla wszystkich klientów!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Włodawa – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej