DPD - oddział Włocławek

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Włocławek

Leżący nad Wisłą Włocławek to jedno z najważniejszych miast województwa kujawsko-pomorskiego. W mieście żyje ponad 110 tysięcy osób, co czyni je ważnym ośrodkiem gospodarczym i administracyjnym. Włocławek to miasto w dużej mierze o charakterze przemysłowym, a tutejsze przedsiębiorstwa reprezentują różne branże. W połącznie z potrzebami indywidualnych klientów sprawia to, że w mieście stale rośnie zapotrzebowanie na usług kurierskie, które zaspokaja wraz z innymi firmami kurier DPD. O popularności kuriera DPD we Włocławku i w całej Polsce decyduje wysoka jakość usług w połączeniu z bardzom konkurencyjnymi cenami. Jednak klienci zamieszkujący Włocławek i okolice miasta mają szansę obniżyć ceny usług kurierskich w DPD i innych firmach kurierskich. Dzieje się tak za sprawą innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit, która współpracuje z DPD i kilkoma innymi renomowanymi przewoźnikami. W jaki sposób działa platforma i jak obniżyć na elastycznych warunkach ceny usług kurierskich nawet o kilkadziesiąt procent?

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Włocławek i okolice z perspektywy rynku usług kurierskich

Spośród 2000 największych polskich przedsiębiorstw, aż 9 ma siedzibę w mieście Włocławek. Tutejsza gospodarka jest mocno zdywersyfikowana. Włocławek to między innymi ważne centrum przemysłu spożywczego, chemicznego, maszynowego, energetycznego i papierniczego. Wiele przedsiębiorstw w mieście reprezentuje także branżę budowlaną. O rozwój biznesu we Włocławku dba między innymi Włocławska Strefa Rozwoju Gospodarczego stanowiąca formalnie podstrefę Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne. W pobliżu miasta krzyżują się także magistrale gazowe. Jednak współczesna gospodarka miasta opiera się także na handlu i usługach. W połączeniu z potrzebami mieszkańców miasta generuje to duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które zaspokaja między innymi oddział DPD Włocławek. Na ulicach miasta nietrudno więc spostrzec ciężarówki z dobrze znanym logotypem firmy DPD. Z usług kurierskich korzystają przede wszystkim firmy prowadzące handel wysyłkowy, jednak przesyłki realizowane przez DPD odgrywają sporą rolę także w funkcjonowaniu wielu innych przedsiębiorstw, zwłaszcza gdy nie posiadają one własnej floty aut dostawczych.

Jak korzystać z kuriera DPD w najniższej możliwej cenie?

Klienci biznesowi i prywatni zamieszkujący Włocławek dążą do oszczędności, również w kwestii usług kurierskich. Istnieje kilka sposób, by oszczędzać i nie chodzi wyłącznie o wybór najtańszego przewoźnika. Jednym z nich jest stała współpraca z DPD lub konkurencyjną firmą. Takie rozwiązanie ma swoje wady i jest raczej zarezerwowane dla dużych i bardzo regularnych klientów, w praktyce największych przedsiębiorstw, których obszarem działania jest Włocławek. Dlaczego? Ponieważ wymaga określenia miesięcznego zapotrzebowania z wyprzedzeniem, przy którym zniżki będą obowiązywać. Alternatywę dla klientów DPD we Włocławku i okolicach miasta stanowi jednak innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit. Umożliwia ona porównanie ofert wszystkich wiodących kurierów obsługujących Włocławek i okolice, również DPD. Przede wszystkim współpraca nie wymaga podpisywania umowy, a ceny wysyłek z Włocławka i do tego miasta u kuriera DPD i innych przewoźników obniżają się nawet o kilkadziesiąt procent.

Włocławek wybiera Sendit. Korzystanie z platformy w kilku krokach

Korzystanie z Sendit jest bardzo proste. Po zalogowaniu się do panelu klienta podajemy adres nadawcy (Włocławek) i dane adresata. Te ostatnie można wybrać z listy, jeśli były używane wcześniej. Następnie do formularza wprowadzamy informacje o paczce, podobnie jak na stronie DPD. Istotne są jej waga, rozmiary oraz rodzaj opakowania. DPD i inni kurierzy na ten podstawie wyceniają przesyłkę. Na dole strony pojawiają się ich oferty, a po wyborze jednej z nich przesyłka opuści Włocławek ciężarówką DPD lub innego przewoźnika. Usługa będzie zrealizowana tak, jak przy bezpośrednim zamówieniu na stronie DPD, ale w niższej cenie.

DPD na Sendit.pl – znacznie więcej niż korzystna cena


TERAZ CZYTASZ

Kurier DPD w niskiej cenie we Włocławku bez umowy i zobowiązań!

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej