DPD - oddział Władysławowo

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Kurier DPD Władysławowo

Władysławowo tętniące życiem latem

Władysławowo położone nad Morzem Bałtyckim i nad Zatoką Pucką to jeden z najważniejszych polskich kurortów turystycznych. Mieszka tutaj około 10 000 osób, ale latem przewija się przez tę miejscowość znacznie więcej turystów. Władysławowo uzyskało prawa miejskie w 1963 roku, ale jego historia jest znacznie dłuższa. W mieście znajdują się zabytki z początku XX wieku, chociaż słynie ono przede wszystkim ze swoich walorów turystycznych. Znajduje się tutaj aż 5 nadmorskich kąpielisk. Ponadto we Władysławowie funkcjonuje port a przemysł koncentruje się na przetwórstwie ryb.

Kurier DPD Władysławowo dostępny na platformie Sendit!

Mieszkańcy Władysławowa mają do dyspozycji wiodących kurierów działających na polskim rynku, wśród których znajduje się także kurier DPD Władysławowo. Chociaż ceny oferowane przez tego renomowanego przewoźnika nie należą do najwyższych, istnieje sposób na ich obniżenie. Innowacyjna platforma Sendit pozwala uzyskać bardzo atrakcyjne rabaty na usługi kurierskie, niezależnie od wielkości zamówienia. Współpraca odbywa się na bardzo elastycznych zasadach, ponieważ wystarczy zamówić kuriera, gdy tylko jest to potrzebne. Nie jest konieczne podpisywanie umowy, ani deklarowanie zapotrzebowania na usługi kurierskie z wyprzedzeniem. Wyrównuje to szansę pomiędzy dużymi klientami biznesowymi, a pozostałymi użytkownikami.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Jak nadać paczkę taniej dzięki brokerowi kurierskiemu Sendit?

Nadawanie paczek z pomocą Sendit jest proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz z danymi adresata i nadawcy oraz charakterystyką paczki. Na dole strony ukazują się oferty wiodących kurierów, wśród których znajdzie się także propozycja kuriera DPD Władysławowo. Wystarczy wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę i oczekiwać na przybycie kuriera.

Nie tylko niższe ceny. Poznaj pozostałe korzyści wynikające z Sendit

Platforma Sendit wiąże się także z dodatkowymi korzyściami. Wśród nich znajduje się możliwość integracji Sendit z popularnym portalem Allegro, a także sklepem internetowym, co jest ukłonem w kierunku klientów biznesowych. W ten sposób wysyłanie paczek odbywa się szybciej. Na uwagę zasługuje również możliwość wygodnego rozliczania się za usługi kurierskie na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej.


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Władysławowo – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej