DPD - oddział Witnica

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Witnica DPD

Witnica leży w zachodniej Polsce, w granicach województwa lubuskiego. W miejscowości zameldowanych jest ponad 6 tysięcy mieszkańców. Najbliżej leżącym Witnicy większym miastem jest Gorzów Wielkopolski, oddalony o zaledwie 26 km. Miejscowość przecina rzeka Witna, będąca dopływem Warty.

Witnica. Niewielkie miasteczko tętniące życiem

Mimo niewielkich rozmiarów, Witnica jest miastem o dość dużej ilości zabytkowych budowli. Oprócz kościołów wpisanych na listę zabytków, w miejscowości można odwiedzić liczne wille o efektownych projektach architektonicznych, w tym znany Żółty Pałacyk. W Witnicy turystów zainteresuje również zespół młyna wodnego z XVII wieku i stary browar.

W Witnicy można znaleźć punkt nadawczo-odbiorczy portalu Sendit, w którym możesz skorzystać z usług różnych kurierów, w tym również DPD. Dzięki zróżnicowanej ofercie, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wyjątkowo niskie ceny. Jako przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu, DPD, dostarcza przesyłki do większości krajów Europy, w tym Polski. Firma obsługuje zarówno klientów biznesowych, jak również indywidualnych.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Jak płacić mniej za kuriera DPD w Witnicy?

Biorąc pod uwagę lokalizację Witnicy, znajdującej się w niewielkiej odległości od ważniejszych miast regionu, łatwo wywnioskować, że rozwija się ona dość dynamicznie. Ma na to wpływ obecność licznych nisz rynkowych, która sprawia, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w miejscowości, zakładając biznesy na mniejszą i większą skalę. W związku z tym rośnie również zapotrzebowanie na dobrego kuriera DPD bądź innej firmy, które jest w stanie zaspokoić platforma Sendit z jej zróżnicowaną ofertą.

Zamawiając przesyłkę kurierską DPD poprzez platformę Sendit, możesz liczyć na wyjątkowo atrakcyjną cenę – nawet o kilkanaście procent niższą niż w przypadku kwot podawanych na oficjalnych stronach spedytorów. Poza obsługą klientów biznesowych, dostarczamy tanie usługi również klientom indywidualnym, którzy także mogą liczyć na ekspresową dostawę w niskiej cenie.

Wybierz platformę Sendit w Witnicy i nie przepłacaj!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Witnica – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej