DPD - oddział Witkowo

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Witkowo DPD

Witkowo to miasto leżące w granicach województwa wielkopolskiego, wchodzące w skład powiatu gnieźnieńskiego. Stanowi centrum administracyjne gminy miejsko-wiejskiej, a całkowita liczba jego mieszkańców wynosi ponad 7 tysięcy. Witkowo jest miastem położonym na równinnych terenach, co sprzyja intensywnemu rozwojowi rolnictwa na okolicznych terenach.

Witkowo, czyli urokliwe miasteczko w centrum Polski

Jako niewielkie miasto o kameralnym charakterze, Witkowo nie jest najczęściej odwiedzaną destynacją turystyczną regionu, co nie zmienia faktu, że stanowi lokalizację dla wielu przedsiębiorstw. Okoliczne tereny są również chętnie odwiedzane przez osoby poszukujące wypoczynku od miejskiego zgiełku. Liczne lasy i zbiorniki wodne sprawiają, że Witkowo stanowi popularną destynację weekendowych wypadów za miasto.

W Witkowie znajdziesz punkt nadawczo odbiorczy platformy Sendit. Za jej pośrednictwem możesz zamawiać przesyłki kurierskie firmy DPD i innych przedsiębiorstw spedycyjnych, dostępnych na naszej platformie. DPD to jeden z naszych popularniejszych kurierów o długiej historii i cieszących się renomą wśród klientów. Obecnie jest to firma o globalnym zasięgu, oferująca przesyłki kurierskie dla osób fizycznych i klientów biznesowych na całym świecie, w tym w Polsce.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Witkowie – 100% zysku z Sendit

W związku z obecnością licznych nisz rynkowych i silną pozycją witkowskich przedsiębiorstw z branży rolniczej, miasto jest jednym z najpopularniejszych miejsc na dokonanie inwestycji w całym powiecie. Dynamiczny rozwój firm generuje popyt na zróżnicowane przesyłki kurierskie o różnych gabarytach. Portal Sendit łączy klientów biznesowych i indywidualnych z renomowanymi kurierami, słynącymi z dokładności i atrakcyjnych cen.

Zamawiając ich usługi za pośrednictwem Sendit, cena może być nawet o kilkanaście procent niższa niż na oficjalnych stronach stron spedycyjnych. Jednocześnie, gwarantujemy współpracę w formie jednorazowej, bez długotrwałych umów, do których klienci biznesowi często podchodzą niechętnie.

Skorzystaj z portalu Sendit w Witkowie


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Witkowo – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej