DPD - oddział Wisła

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Wisła DPD

Wisła jest miastem położonym w województwie śląskim. Administracyjnie należy do powiatu cieszyńskiego. Miasto leży w południowej Polsce. Na jego terenie ma źródło największa polska rzeka o tej samej nazwie. 

Wisła. Malownicze miasto o długiej tradycji uzdrowiskowej

Każdy, kto uwielbia wyjazdy na narty bądź górskie wędrówki, prawdopodobnie słyszał o Wiśle. Miasto leży w głębi Beskidu Śląskiego. W jego pobliżu znajdują się szczyty Barania Góra i Stożek Wielki, na które można dotrzeć licznymi turystycznymi szlakami. Zalesione tereny i nieskażona przyroda przyciągają do Wisły turystów z Polski, jak również zza granicy.

W mieście znajdziesz siedzibę portalu Sendit, który umożliwia skorzystanie z usług kurierskich różnych firm spedycyjnych, w tym między innymi DPD. Zróżnicowana oferta sprawia, że platforma oferuje swoim klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny. DPD to międzynarodowe przedsiębiorstwo spedycyjne o globalnym zasięgu, będące częścią francuskiego holdingu GeoPost. Oferuje zróżnicowane opcje transportu dla przedsiębiorców, jak również klientów indywidualnych.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Jak płacić mniej za kuriera DPD w Wiśle?

Spoglądając na długą historię Wisły jako ośrodka turystycznego i uzdrowiskowego, łatwo domyślić się z czego wynika tak duża liczba inwestycji w mieście. Oprócz granicznego położenia, Wisła ma wiele innych zalet, przyciągających przedsiębiorców – do najważniejszych należy stały przepływ turystów latem i zimą, a także rynek otwarty na nowości. Dzięki temu, w rejonie istnieje duże zapotrzebowanie na usługi DPD, które można zamówić poprzez portal Sendit.

Płacąc za przesyłkę kurierską DPD za pośrednictwem portalu Sendit, masz gwarancję niskiej ceny, należącej do najbardziej atrakcyjnych na rynku. Każdy klient indywidualny może skorzystać z pełnego spektrum usług naszego portalu w równie atrakcyjnej cenie, co klienci biznesowi. Korzyść jest ewidentna – kwoty, które wydasz na zamówienie w Sendit bywają nawet o kilkanaście procent niższe, niż na oficjalnych stronach firm spedycyjnych.

Wybierz platformę Sendit w Wiśle i oszczędzaj!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wisła – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej