DPD - oddział Wieruszów

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wieruszów

Wieruszów to miasto znajdujące się w województwie łódzkim. Obecnie liczy niespełna 9 tysięcy mieszkańców. Dowody archeologiczne, zebrane na jego terenach, świadczą o bardzo wcześnie rozwiniętym osadnictwie. Większość wieruszowskich zabytków została zniszczona podczas I i II wojny światowej. Relikty zamku wzniesionego w XVI wieku przypominają o potędze, jaką niegdyś było małe, łódzkie miasteczko.

10 tysięcy lat historii

Według archeologów osadnictwo na terenach Wieruszowa mogło rozwinąć się nawet 10 tysięcy lat temu. Korzystne położenie geograficzne miasta w dalszym ciągu przyciąga w te strony rzesze chętnych, gotowych zamieszkać na jego terenie. Przez Wieruszów przebiegają liczne szlaki turystyczne, które umożliwiają turystom dotarcie do najważniejszych zabytków miejscowości. Dobrze zorganizowane są także ścieżki rowerowe i szlaki konne.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD na terenie Wieruszowa

Leżące na Progu Wieruszowskim miasto stale się rozwija. Powierzchnia Wieruszowa to w dużej mierze wolne, gotowe pod zabudowę tereny, przyciągające zainteresowanych inwestorów. Dobrze rozwinięta jest także infrastruktura drogowa, co pozwala na usprawnianie usług kurierskich, realizowanych przez firmę DPD na terenie miasta. Najkorzystniejsze warunki oferuje platforma Sendit, pośrednicząca między klientem a przewoźnikiem. Z jej pomocą można nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu lub z dowolnego, wybranego miejsca. Nie musisz do niczego się zobowiązywać, paczki wysyłasz w takich ilościach, w jakich potrzebujesz!

Liczba klientów Sendit stale rośnie!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wieruszów – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej