DPD - oddział Wieluń

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wieluń

Wieluń to liczące prawie 23 tysiące mieszkańców miasto w województwie łódzkim. Według podań historycznych to właśnie tu wybuchła II wojna światowa. Jego historia sięga XIII wieku i stanowi dla mieszkańców bogate źródło dziedzictwa kulturowego. Większość zabytków architektury na terenie Wielunia pochodzi z przełomu XV i XVI wieku, kiedy to Ziemia Wieluńska przeżywała swój „Złoty wiek”.

Bogactwo historyczne województwa łódzkiego

Wieluń posiada bardzo dużo zielonych terenów. Miejskie parki czy lasy to wymarzona przestrzeń dla spacerowiczów. W miejscu dawnej fosy powstały planty. Bardzo ważną atrakcją Wielunia są pozostałości murów obronnych oraz budynek powstały w miejscu dawnego zamku. W mieście swój początek ma pieszy Szlak Jury Wieluńskiej, prowadzący do Częstochowy. Znajduje się tu także dużo szlaków rowerowych, z których można podziwiać malowniczą okolicę.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Wysyłki kurierskie DPD na terenie Wielunia

Wieluń posiada prawie 800-letnią historię. Stały rozwój pozwala na wprowadzenie wielu udogodnień, które sprawiają, że miasto staje się nowocześniejsze. Na terenie Wielunia funkcjonuje Sendit – platforma wysyłkowa, która pośredniczy w usługach między klientem a przewoźnikiem DPD. Oferta stworzona przez platformę jest bardzo atrakcyjna, ponieważ nie wymaga żadnych zobowiązań. Za jej pomocą można nadawać paczki jednorazowo bądź nawiązać długoterminową współpracę z pośrednikiem.

Szukasz taniej wysyłki? Wybierz Sendit!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wieluń – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej