DPD - oddział Wieliczka

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wieliczka

Wieliczka to jedno z najbardziej charakterystycznych miast województwa małopolskiego. Co roku na swoje tereny przyciąga ponad milion turystów. Wszystko za sprawą unikatowej Kopalni Soli, która swoją tradycją sięga XIII wieku. Na terenie Wieliczki znajduje się także wiele zabytków architektury – w tym liczne kościoły i synagogi. Przyjezdni oraz mieszkańcy mogą odpocząć w dwóch parkach, a także pospacerować po licznych szlakach turystycznych.

Miasto warzelnictwa

Tradycja warzelnictwa sięga w Wieliczce aż IX wieku. Powstały wtedy pierwsze warzelnie soli, które czerpały solankę ze źródeł. Choć w 1996 roku całkowicie zakazano wydobywania soli, Kopalnia stała się znakiem rozpoznawczym małopolskiego miasta. Współczesna zabudowa Wieliczki urozmaicona jest akcentami zabudowy staromiejskiej. Liczne szlaki turystyczne i rowerowe umożliwiają zwiedzanie zakątków miasta bez konieczności poruszania się samochodem.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD na terenie Wieliczki

Choć od XIII wieku Wieliczka była jednym z największych w Polsce ośrodków wydobywczych, obecnie pełni funkcję głównie turystyczną. Bliskie sąsiedztwo aglomeracji krakowskiej przyciąga w te strony ogromną ilość inwestorów. Miasto stale się rozwija, oferując mieszkańcom nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich jest działalność platformy wysyłkowej Sendit na terenie Wieliczki. Za jej pośrednictwem można sprawnie wysyłać paczki, korzystając z usług kuriera DPD. Sendit to doskonałe rozwiązanie zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Wysyłka z Sendit jest bardzo prosta!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wieliczka – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej