DPD - oddział Wieleń

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wieleń

Pierwsze wzmianki o położonym nad Notecią Wieleniu sięgają już początków XII wieku. Według ludowych wierzeń swoją nazwę zawdzięcza on ogromnej ilości żyjących w okolicznej puszczy jeleni. Na terenie miasta znajduje się piękny, XVIII-wieczny Pałac Sapiehów, zachowany w barokowym stylu. Wieleń jest zamieszkiwany przez nieco ponad 7 tysięcy mieszkańców.

Średniowieczny gród

Na kartach historii Wieleń zapisał się jako ważny gród, graniczący między Wielkopolską a Pomorzem. Tereny miasta są pagórkowate, co sprzyja wielbicielom trekkingu. Najbardziej charakterystyczne miejsce Wielenia to główna ulica, wzdłuż której ciągną się rzędy domów, których zabudowa pamięta XVIII wiek. Wśród zabytków sakralnych wyróżniają się, wzniesione jeszcze w XVII wieku, kościoły. Historyczny układ przestrzenny miasta pozwala na zaobserwowanie zmian, jakie przynosi stała modernizacja.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD na terenie Wielenia

Choć Wieleń jest nastawiony przede wszystkim na rolnictwo i turystykę, jego tereny stale się rozwijają, dążąc do coraz to nowszych udogodnień, wspomagających życie codzienne mieszkańców. Usługi kurierskie na terenie miasta zostały udoskonalone, poprzez wprowadzenie platformy wysyłkowej Sendit. Dzięki niej można sprawniej i taniej korzystać z usług przewoźnika DPD. Wielkim plusem jest możliwość nadania paczki bez wychodzenia z domu. To bardzo korzystna opcja, szczególnie dla zapracowanych mieszkańców małomiasteczkowej społeczności.

Sendit – działamy w Twoim mieście!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wieleń– zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej