DPD - oddział Więcbork

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Więcbork DPD

Więcbork to średniej wielkości miasto, leżące w granicach województwa kujawsko-pomorskiego. Liczy sobie około 6 tysięcy mieszkańców. Przez jego centrum przepływa rzeka Orla, znajdująca się w dorzeczu Noteci. Więcbork jest również siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie.

Więcbork. Miejsce, w którym atrakcji nie zabraknie

Jako prywatne miasto szlacheckie, którego korzenie sięgają XIV wieku, Więcbork może poszczycić się dość dużą ilością zabytków. Oprócz obiektów sakralnych z różnych epok, w mieście można napotkać na pozostałości dworków, zamku, a także synagogi żydowskiej. W Więcborku znajdują się ruiny aż dwóch zamków – Zebrzydowskich i Grzymalitów. Zwiedzających bez wątpienia przyciąga też Rezydencja Ignacego Mościckiego, który często odwiedzał willę celem wypoczynku, a także polowań.

Na rynku więcborskim funkcjonuje portal Sendit. To doskonała platforma do nadawania wszelkiego rodzaju przesyłek kurierskich za pośrednictwem firmy DPD. To międzynarodowe przedsiębiorstwo spedycyjno-logistycznie ma obecnie zasięg globalny, obsługując większość państw i terytoriów świata. Szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych i biznesowych sprawia, że DPD należy do najpopularniejszych spedytorów w branży. Skorzystaj z nich tanio za pośrednictwem portalu Sendit.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w Więcborku – tanio i wygodnie!

Inwestycje w Więcborku i okolicach są coraz częstsze. Dynamiczny rozwój miasto zawdzięcza dogodnej lokalizacji, a także licznym niszom rynkowym. Z tego względu kuriera coraz częściej poszukują nie tylko klienci indywidualni, ale również przedsiębiorcy, starający się poszerzyć zasięg swoich usług. Sendit to doskonały wybór w przypadku takiego zapotrzebowania – gwarantuje bowiem szybką przesyłkę bez zobowiązań i długotrwałych umów.

Sendit współpracuje z wieloma firmami spedycyjnymi, w tym firmą DPD, cieszącą się renomą wśród klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wszystko przy zachowaniu najatrakcyjniejszych cen na rynku – nawet o kilkanaście procent niższych niż na oficjalnych stronach kurierów. Przesyłkę w Więcborku za pośrednictwem Sendit nadasz z dowolnego adresu.

Jak skorzystać z portalu Sendit w Więcborku?


TERAZ CZYTASZ

Oddział Więcbork DPD – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej