DPD - oddział Wejherowo

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wejherowo

W województwie pomorskim leży Wejherowo, uznawane za stolicę Kaszub. Bliskie sąsiedztwo Morza Bałtyckiego sprawia, że miasto jest bardzo chętnie obierane za cel wycieczek. Serce Wejherowa stanowi Rynek, którego uliczki tętnią życiem o każdej porze roku. To przy nich usytuowana jest większość kawiarni i restauracji, chętnie odwiedzanych nie tylko przez turystów, ale i samych mieszkańców Wejherowa.

Duchowa stolica Kaszub

Historycznie uznaje się, że Wejherowo zostało założone w połowie XVII wieku. Przez wzgląd na liczne obiekty kultu religijnego, znajdujące się na terenie miasta, często mianuje się je duchową stolicą Kaszub. Najważniejszym zabytkiem, będącym jednocześnie celem pielgrzymek, jest XVII-wieczna Kalwaria Wejherowska. W jej skład wchodzi aż 26 kaplic, zachowanych w stylach barokowym, rokokowym i neogotyckim. Dużą popularnością – szczególnie wśród wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu – cieszy się Park Miejski im. Aleksandra Majkowskiego.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD na terenie Wejherowa

Położenie blisko Bałtyku oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Wejherowo na siedzibę swojej działalności. Miasto stawia na nowoczesne udogodnienia, dlatego na jego terenie działa platforma wysyłkowa Sendit. Od wielu lat współpracuje ona z przewoźnikiem DPD, dzięki czemu może zaoferować mieszkańcom bardzo korzystne ceny usług kurierskich. Dodatkową zaletą jest możliwość nadania paczki bez wychodzenia z domu.

Sendit – Twoja platforma wysyłkowa


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wejherowo – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej