DPD - oddział Węgrów

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


Kurier DPD Węgrów

Gdzie leży Węgrów?

Węgrów, który leży w województwie mazowieckim uzyskał prawa miejskie w 1441 roku. Obecnie miasto zamieszkuje prawie 13 000 osób. Przez miejscowość przepływa rzeka Czerwonka będąca dopływem Bugu. W mieście nie brakuje zabytkowych obiektów sakralnych i innych budynków mogących poszczycić się długą historią. Położony około 80 km od stolicy Węgrów nie posiada połączenia kolejowego.

Kurier DPD Węgrów i inni wiodący przewoźnicy na platformie Sendit!

Jednak w Węgrowie nie brakuje przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy chętnie korzystają z usług kurierskich. Te na terenie miasta świadczy renomowany kurier DPD Węgrów. Jego usługi, podobnie jak innych przewoźników można zamówić w bardzo niskiej cenie dzięki innowacyjnej porównywarce usług kurierskich Sendit. Rabaty są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wielkości zamówienia, a współpraca odbywa się na elastycznych zasadach. Nie trzeba podpisywać umowy z Sendit lub innym podmiotem i zgłaszać zapotrzebowania na usługi kurierskie z wyprzedzeniem.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Korzystanie z Sendit prostsze, niż mogłoby się wydawać

Aby nadać przesyłkę kurierem DPD Węgrów lub skorzystać z usług innego przewoźnika, wystarczy wypełnić krótki formularz. Oprócz gabarytów paczki znajdują się w nim rubryki dotyczące danych odbiorcy i nadawcy. Następnie na dole strony ukazują się oferty DPD i innych kurierów działających na terenie Węgrowa. Można wybrać także wyższe ubezpieczenie przesyłki lub specjalną usługę, na przykład dostarczenie w sobotę lub na konkretną godzinę. Sendit obsługuje także paczkomaty.

Dodatkowe korzyści wynikające z używania platformy Sendit

Jednak to nie koniec korzyści. Klienci kuriera Węgrów DPD mogą liczyć między innymi na wygodne rozliczenie w systemie miesięcznym na podstawie faktury zbiorczej. Użytkowników biznesowych z pewnością zainteresuje integracja Sendit z platformą Allegro lub sklepem internetowym, po której wysyłki odbywają się niemal automatycznie. Konfiguracja trwa zaledwie kilka minut.


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Węgrów – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej