DPD - oddział Wasilków

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wasilków

Na Podlasiu leży, liczący niecałe 12 tysięcy mieszkańców, Wasilków. Oddalone o 3 km od Białegostoku miasto, to prawdziwa kolebka cywilizacji. Szacuje się, że pierwsi osadnicy Wasilkowa pojawili się na jego terenach już w mezolicie. Miasto słynie z bardzo dużej ilości rezerwatów, w których można podziwiać przyrodnicze walory miejscowości. Co ciekawe, układ przestrzenny miasta pochodzi z czasów renesansowej świetności.

Podlaskie miasto Jagiellonów

Wasilków należy do najstarszych, podlaskich miejscowości. Jego historia sięga czasów jagiellońskich. W XVI wieku to właśnie król Zygmunt August, ostatni z Jagiellonów, przekazał Wasilkowowi prawa miejskie. Bliskie sąsiedztwo Białegostoku, stolicy Podlasia, czyni z Wasilkowa bardzo dogodne miejsce do zamieszkania. Niskie koszty nieruchomości sprawiają, że na tereny miasta przybywa coraz więcej rodzin, planujących osiedlić się w nim na stałe, bądź rozwinąć własną działalność.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Kurier DPD w mieście Wasilków

Z roku na rok wzrasta liczba osób zamieszkujących Wasilków. Także samo miejsce staje się coraz dogodniejsze do życia – powstaje szereg nowych dróg czy nieruchomości. Dodatkowo na terenach miasta prężnie rozwijają się usługi wysyłkowe, realizowane przez kuriera DPD. Wszystko za sprawą działającej na terenie Wasilkowa platformy Sendit. Pozwala ona w łatwy sposób nadawać paczki w dowolnych ilościach i o dowolnym czasie. Usługi wykonywane są w bardzo przystępnych cenach – taniej niż na stronie samego przewoźnika!

Sendit zadba o Twoją paczkę!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wasilków  – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej