DPD - oddział Warka

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Warka

Warka to miasto w województwie mazowieckim, położone 50 km od Warszawy. Przepływająca przez nie rzeka Pilica to najdłuższy lewy dopływ Wisły. Jej dolina jest niezwykle cenna pod względem walorów przyrodniczych. Warka słynie z długowiecznej tradycji piwowarskiej, która sięga aż XV wieku. Wyroby tamtejszych piwowarów po dziś dzień cenione są na terenie całej Polski.

Miasto przyrody i piwoszy

Historia mówi, że niegdysiejsza Warka była miastem rozległym i bardzo zamożnym. Szczególną sławę przyniosła jej tradycja piwowarska, która zyskała sobie przychylność samego Księcia Mazowieckiego, Bolesława V. Piwo ceniono przede wszystkim za smak i niezmącony kolor. Obecnie można odwiedzić Browar Warka i przekonać się na własne oczy, jak powstaje złocisty trunek. Niemałą atrakcję stanowi także przylegająca do miasta Puszcza Stromecka, w której rośnie ogromna ilość grzybów.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD na terenie Warki

Warka otrzymała prawa miejskie w XIII wieku. Od tego czasu stale się rozwija, tworząc dom dla coraz to większej liczby nowoprzybyłych mieszkańców. Również my pragniemy dołożyć cegiełkę do tej modernizacji, oferując możliwość skorzystania z usług platformy wysyłkowej Sendit. Za jej pomocą taniej i sprawniej zrealizujesz wysyłkę kurierską przez firmę DPD. Nasze działania są bardzo elastyczne, dlatego chętnie dostosujemy się do Twoich preferencji – tylko od Ciebie zależy, ile przesyłek przekażesz w nasze ręce.

Platforma Sendit – Twój kurier na życzenie


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Warka – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej