DPD - oddział Wałcz

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wałcz

W województwie zachodniopomorskim leży Wałcz – miasto wielu jezior. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, ponieważ nad wałeckimi jeziorami rozciągają się liczne plaże i kąpieliska. Malownicze miasto dba, by na jego terenie sprawnie rozwijała się turystyka i rekreacja. Odwiedzający i mieszkańcy mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego, dzięki któremu można uprawiać m.in. kajakarstwo, a także przyjrzeć się licznym, urokliwym zakątkom.

Miasto magii i czystości

Wałcz słynie z wyjątkowej czystości. Bez obaw można oddychać w nim pełną piersią, bowiem powietrze jest wolne od zanieczyszczeń. Z podobnym zjawiskiem można spotkać się w lasach czy na jeziorach. Dla miłośników pieszych wędrówek miasto stworzyło doskonale oznakowane szlaki turystyczne. Liczne rezerwaty i pomniki przyrody czynią z Wałcza miejsce wyjątkowe pod względem obecnej tam fauny i flory.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD na terenie Wałcza

Wałcz prężnie rozwija się nie tylko pod względem kulturalnym, ale także gospodarczym. Zachęca to do tworzenia na jego terenie własnych przedsiębiorstw biznesowych. Miasto oferuje wiele atrakcji i udogodnień, które ułatwiają mieszkańcom wykonywanie codziennych obowiązków. Na terenie Wałcza działa platforma wysyłkowa Sendit, oferująca tanie i szybkie przesyłki kurierskie DPD. W związku z długoletnią współpracą z przewoźnikiem, ceny usług Sendit są bardzo konkurencyjne. Dużym plusem jest również możliwość nadania przesyłki bez wychodzenia z domu.

Platforma Sendit oddziałuje w Wałczu!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wałcz – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej