DPD - oddział Wałbrzych

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wałbrzych

Kurier DPD Wałbrzych

Wałbrzych jest drugim pod względem liczebności mieszkańców miastem w województwie dolnośląskim. Swój dom ma tutaj około 113 tysięcy osób. Z tego względu Wałbrzych to ważny ośrodek gospodarczy, handlowy i usługowy w regionie. Nic więc dziwnego, że w mieście powstał lokalny oddział DPD Wałbrzych, który obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. Kurier DPD może zaoferować profesjonalne usługi i atrakcyjne ceny, dzięki czemu cieszy się wysoką renomą. Zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym z Wałbrzycha, zależy na tym, aby usługi DPD i innych kurierów były jak najtańsze. To może zapewnić pionierska platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia nie tylko porównanie ofert wielu przewoźników, ale również zyskanie rabatów wynoszących nawet kilkadziesiąt procent.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Wałbrzych – zapotrzebowanie na usługi kurierskie i gospodarka miasta

Wałbrzych przez wiele lat był mocno związany z przemysłem wydobywczym, jednak ostatnią kopalnię zamknięto jeszcze w XX wieku. Miasto przeszło od tamtego czasu transformację gospodarczą. Obecnie tutejszy przemysł opiera się przede wszystkim na branżach budowlanej, szklarskiej, chemicznej, motoryzacyjnej, odzieżowej i spożywczej. W mieście działa także wiele mniejszych przedsiębiorstw, których liczba sięga kilkunastu tysięcy. W Wałbrzychu dzi8ała także specjalna strefa ekonomiczna, dzięki której tutejsza gospodarka może rozwijać się szybciej. Oddział DPD Wałbrzych ma więc kogo obsługiwać. Przyczynia się do tego oczywiście także branża e-commerce, dla której DPD i inni kurierzy to naturalni partnerzy biznesowi.  DPD obsługuje także licznych klientów indywidualnych zamieszkujących Wałbrzych i jego okolice. Zapotrzebowanie na te usługi stale rośnie.

Kurier DPD w niższej cenie dla każdego klienta

Klienci biznesowi i indywidualni zamieszkujący Wałbrzych pragną wysyłać paczki i palety jak najtaniej. DPD zapewnia bardzom atrakcyjne stawki, jednak istnieją sposoby na ich jeszcze większe obniżenie – nawet o kilkadziesiąt procent. Jednym z rozwiązań jest podpisanie umowy z DPD lub innym przewoźnikiem obsługującym Wałbrzych. Jest to jednak rozwiązanie mało elastyczne i nie dal każdego, ponieważ należy z wyprzedzeniem określić swoje zapotrzebowanie, by uzyskać rabat. Z tego względu klienci zamieszkujący Wałbrzych wolą korzystać z DPD i innych przewoźników poprzez innowacyjną platformę wysyłkową Sendit. Narzędzie umożliwia dostęp do wielu ofert w momencie nadawania paczki. Poza tym przy regularnym korzystaniu z Sendit rabaty mogą sięgnąć kilkudziesięciu procent, a współpraca nie wymaga podpisywania umowy z DPD ani żadnym innym podmiotem. Dlatego właśnie Wałbrzych zdecydowanie wybiera Sendit.

Wałbrzych wysyła paczki poprzez platformę Sendit

Poza tym portal Sendit jest bardzo prostu w obsłudze. Wystarczy wypełnić prosty formularz, podobnie jak przy bezpośrednim zamówieniu usługi na stronie DPD czy innego przewoźnika działającego w Wałbrzychu. Po zalogowaniu się na indywidualne konto przechodzimy do formularza. W nim uzupełniamy w pierwszej kolejności dane i adres nadawcy (Wałbrzych) oraz dane odbiorcy. Te ostatnie możemy zapisać, aby w przyszłości wybierać adresata przesyłki z listy i oszczędzać czas. W kolejnej części formularza należy dokonać charakterystyki przesyłki. Podajemy jej rozmiary, wagę, a także rodzaj opakowania, który również jest istotny. Na dole strony pojawią się oferty DPD i innych przewoźników obsługujących Wałbrzych i okolice. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. W grę wchodzą także usługi dodatkowe – wyższe ubezpieczenie czy szybsze dostarczenie paczki. Po wydrukowaniu listu przewozowego po paczkę zgłosi się kurier DPD i ruszy ona w drogę do adresata.

DPD i inni kurierzy na Sendit – wiele korzyści


TERAZ CZYTASZ

Kurier DPD w najlepszej cenie dla mieszkańców Wałbrzycha

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej