DPD - oddział Wadowice

Nadawaj wygodnie przesyłki z Sendit

Wyceń przesyłkę

Monitoruj przesyłkę

Nadawaj przesyłki DPD wygodnie z Sendit

DPD Polska działa na rynku polskim od 1991 roku. Firma zadebiutowała jako Masterlink Express, będąc w 100% własnością polskiego kapitału. W 1998 roku została przejęta przez Grupę Poczty Szwedzkiej. To wpłynęło na dynamiczny rozwój spółki i poszerzenie palety świadczonych usług. W drugiej połowie 2002 roku została przedstawicielem DPD uzyskując tym samym dostęp do sieci logistycznej obejmującej ponad 30 krajów Europy.


DPD Wadowice

Położone w województwie małopolskim Wadowice to jedno z najsłynniejszych polskich miast. Rodzinna miejscowość Jana Pawła II co roku staje się celem wielu pielgrzymek, a osławione kremówki papieskie przyciągają w te strony masę turystów – także tych z zagranicy. Najstarszym, a zarazem najbardziej charakterystycznym punktem miasta jest Bazylika Mniejsza Ofiarowania NMP. Malownicza okolica zachęca do spacerów i rekreacji.

Wadowice – święty punkt na mapie Polski

Miasto jest w pełni oddane Ojcu Świętemu. Przybywające tu tłumy pragną zwiedzić nie tylko Bazylikę, która w swoich murach kryje XV-wieczne prezbiterium, ale również Dom Rodzinny Jana Pawła II. Do miasta łatwo dostać się pociągiem, bowiem przechodzą przez nie dwie linie kolejowe. Osoby lubiące spacery, mogą wybrać się na dłuższą wycieczkę do oddalonej o 15 km Kalwarii Zebrzydowskiej. Wiedzie do niej specjalnie wyznaczony szlak turystyczny.

Na każde urządzenie

Nadaj przesyłkę DPD z Sendit

Nadaj przesyłkę

Usługi kurierskie DPD w Wadowicach

Choć pierwsze wzmianki o mieście datuje się na XIV wiek, dopiero od końca XVIII wieku zaczęło się ono rozwijać. Tak jest do dziś! Wadowice ulegają stałej modernizacji, dzięki czemu stają się coraz bardziej przyjazne dla mieszkańców. Jednym z usprawnień, jakie pojawiły się na terenie Wadowic, jest platforma wysyłkowa Sendit. Umożliwia ona tańsze usługi kurierskie, realizowane przez firmę DPD. Mieszkańcy miasta sami decydują, ile przesyłek pragną wysłać za jej pomocą. Do wykonania zlecenia wystarczy chwila wolnego czasu i komputer z łączem internetowym.

Sendit – postaw na nowoczesne rozwiązania!


TERAZ CZYTASZ

Oddział DPD Wadowice – zamów kuriera już teraz

Zobacz jak łatwo nadaje się z Sendit.pl:

PrzesyłkaPrzygotuj przesyłkę
Strzałka
FormularzWypełnij formularz
Strzałka
OpłataZapłać za przesyłkę
Strzałka
WydrukWydrukuj dokumenty
Strzałka
Przekazanie przesyłki Przekaż kurierowi
lub zanieś do punktu

Blog

23.11.2021Obrazek z bloga

Z Sendit.pl kurier InPost przyjedzie za darmo!

Kurier InPost nie doliczy dodatkowej opłaty za podjazd nawet po jedną paczke, jeśli złożysz zamówienie na Sendit.pl!  To wyjątkowa okazja, bo standardowo podjazd kuriera InPost po małą liczbe przesyłek wiąże…

Czytaj więcej
08.11.2021Obrazek z bloga

Branża TSL – co to jest?

Rozwój gospodarki w głównej mierze opiera się na transporcie, spedycji i logistyce. Te trzy pojęcia zebrano w jedno hasło – branża TSL. Co to właściwie jest branża TSL i dlaczego…

Czytaj więcej