Oddział InPost Bydgoszcz

 

InPost Bydgoszcz


Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Zajmuje 8 miejsce w Polsce pod względem ludności (ponad 350 tys. mieszkańców). Miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie biorąc pod uwagę liczne zabytki, architekturę, kompleksy leśne i ośrodki kulturalne. Przyciąga nie tylko turystów, ale również biznesmenów prowadzących przedsiębiorstwa handlowo-przemysłowe. Bydgoszcz jest jednym z głównych ośrodków w kraju branży IT. Dobrze rozwinięty rynek usług i branży przemysłowej stwarza zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Wszystkim przedsiębiorstwom zależy na stałym rozwoju i redukcji zbędnych kosztów. Właśnie z tego względu powstał portal Sendit, który pozwala na obniżenie cen za usługi kurierskie, co w perspektywie długoterminowej pozwala na znaczne oszczędności. Jednym z naszych partnerów jest firma InPost, która zdobyła w Bydgoszczy całe grono zadowolonych klientów.

Bydgoszcz jako węzeł komunikacyjny


Przez Bydgoszcz przebiegają drogi ekspresowe, krajowe, wojewódzkie, a także planowana jest budowa odcinka autostrady A1. Dobre połączenie z innymi miastami jest dobrą wiadomością dla podmiotów regularnie wysyłających w podróż paczki i palety drogą lądową. Nie bez znaczenia jest również transport kolejowy i lotniczy – port im. Ignacego Jana Paderewskiego powiązany jest z siecią dróg szybkiego ruchu. https://pl.wikipedia.org/wiki/Port_rzeczny_w_BydgoszczyBydgoszcz ma również rozwinięty transport wodny, to tutaj krzyżują się korytarze wschodnio i zachodnioeuropejskiego systemu śródlądowych dróg wodnych. W Bydgoszczy znajduje się port handlowy żeglugi śródlądowej położony na rzece Brdzie. Miasto stale się rozwija, co stwarza nowe możliwości dla przedsiębiorstw w zakresie przemysłu, handlu i szeroko pojętych usług. Firmy kurierskie, w tym InPost będą wsparciem dla wszystkich zainteresowanych firm.

Paczkomaty InPost w Bydgoszczy – atrakcyjna oferta dla firm i osób prywatnych


Rozwój miasta Bydgoszcz przyczynia się do zwiększonego zapotrzebowania na usługi kurierskie. Do tej pory na atrakcyjne warunki mogły liczyć średnie i duże przedsiębiorstwa, które regularnie nadają paczki, w tym przez InPost. Portal Sendit umożliwia wszystkim klientom, również z Bydgoszczy korzystanie z firm takich jak InPost po preferencyjnych stawkach, bez równoczesnego obniżania jakości usług. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, które nadawały paczki po cenach rynkowych – teraz Sendit wyrównuje szanse. Ogromną zaletą działania platformy jest brak konieczności podpisywania umowy z wybranym kurierem czy też InPost oraz określania zapotrzebowania na usługi w skali miesiąca. Od teraz firmy i klienci indywidualni mogą bez przeszkód porównywać ceny poszczególnych kurierów, w tym InPost na terenie Bydgoszczy, a tym samym wybrać najlepszą ofertę.

Jak nadać paczkę do paczkomatów InPost poprzez portal Sendit

?
Korzystanie z InPost poprzez Sendit jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy kilka kroków, aby paczka dotarła do adresata w krótkim czasie. W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na portalu, a następnie wypełnić formularz nadania paczki. Należy pamiętać o podaniu dokładnych paramentów, które będą miały wpływ na cenę końcową. Przesyłka nie może być cięższa niż 25 kilogramów, a jej wymiary mogą osiągać maksymalnie 41x38x64 cm. W formularzu trzeba również podać oczywiście dokładny adres nadawcy i adresata. Warto wiedzieć, że każda paczka InPost objęta jest darmowym ubezpieczeniem na kwotę 500 zł. Jednak bez przeszkód można rozszerzyć kwotę nawet do 20 tys. złotych dla paczek InPost.

Dodatkowe korzyści dla mieszkańców Bydgoszczy i właścicieli e-sklepów


Sendit wciąż proponuje nowe udogodnienia swoim klientom, aby mogli w wygodny sposób za najniższą cenę wysyłać paczki kurierskie, w tym poprzez InPost. Dzięki rozmieszczeniu wielu punktów paczkomatów InPost na mapie Bydgoszczy, wszyscy użytkownicy Sendit mają dostęp do komfortowej usługi i najniższych cen. Dodatkowo właściciele sklepów internetowych mogą zaoszczędzić wiele czasu, dzięki integracji e-sklepu lub konta Allegro z portalem Sendit. Użytkownicy mogą wybrać wygodne formy płatności za przesyłki InPost w postaci faktury zbiorczej lub szybkiego przelewu. Takie elastyczne rozwiązania stwarzają duże możliwości redukcji kosztów i oszczędności czasu zarówno dla firm i osób prywatnych z Bydgoszczy i innych miast.  
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies