Oddział FedEx Zielona Góra

FedEx Zielona Góra

Zamieszkana przez prawie 140 tysięcy osób Zielona góra wraz z Gorzowem stanowi jedną ze stolic województwa Lubuskiego. Miasto stanowi bardzo ważny ośrodek gospodarczy regionie i jednocześnie na rynku usług kurierskich świadczonych między innymi przez FedEx. Lokalny oddział FedEx Zielona Góra jest jednym z kluczowych w zachodniej Polsce, również ze względu na bliskość zachodniej granicy. Wymiana handlowa i współpraca z Niemcami w znaczący sposób wpływa na Zieloną Górę i jej okolice. Paczki i palety wysyłane za pośrednictwem FedEx trafiają do odbiorców w Polsce, ale również za granicą, w tym również w Niemczech. W jaki sposób oszczędzać na kosztach wysyłek? Od niedawna świetnym sposobem jest platforma wysyłkowa Sendit, która współpracuje z FedEx i innymi sprawdzonymi firmami kurierskimi działającymi na rodzimym rynku. To doskonałe rozwiązanie skierowane zarówno do klientów indywidualnych i firm, dla których Zielona Góra jest siedzibą.


Zielona Góra nie obędzie się bez sprawdzonych usług kurierskich

Obecnie Zielona Góra stanowi jedno z centrów przemysłu informatycznego. Dużą rolę w lokalnej gospodarce odgrywa ponadto przemysł drzewny i gorzelniczy. Swoje filie w Zielonej Górze ma również kilka zagranicznych przedsiębiorstw. Za rozwój biznesu odpowiedzialny jest między innymi Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny. Przez Zieloną Górę przebiega kilka ważnych dróg krajowych i wojewódzkich. Na nich spotkamy między innymi samochody z logiem FedEx i innych kurierów.


Jak wysyłać paczki i palety znacznie taniej? FedEx i inni kurierzy w najniższych cenach!

Zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni zamieszkujący Zieloną Górę dążą do oszczędności na wysyłkach kurierskich. Ceny oferowane na rynku przez FedEx i innych kurierów nie są bardzo wysokie, jednak przy dość regularnych wysyłkach redukcja wydatków ma spore znaczenie. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji możliwość podpisania stałej umowy z FedEx lub inną firmą, jednak ma to swoje ograniczenia. Wymagane jest bowiem zadeklarowanie miesięcznej minimalnej liczby zamówień. Nie każdy może się na to zdecydować. Klienci z miast takich jak Zielona Góra mają jednak ciekawą alternatywę w postaci serwisu wysyłkowego Sendit. FedEx i inni sprawdzeni kurierzy na polskim rynku są naszymi partnerami biznesowymi. Z wynegocjowanych korzystnych stawek korzystać mogą nasi klienci, jednak współpraca odbywa się bez zobowiązań i na luźnych zasadach. Zielona Góra to miejsce, w którym coraz więcej klientów wybiera Sendit, ponieważ platforma oferuje nie tylko niższe ceny, ale także porównanie wielu ofert, w tym kuriera FedEx na etapie nadawania paczki.


Zielona Góra wysyła taniej przez Sendit w kilku prostych krokach

Dostęp do usług FedEx i innych kurierów na platformie Sendit jest bardzo prosty. Wystarczy zalogować się na stronie i przejść do panelu nadawania przesyłki. Następnie wpisujemy adres nadawcy i jego adres - na przykład Zielona Góra. Podobnie postępujemy z danymi adresata przesyłki. W kolejnej części formularza należy dokonać charakterystyki paczki, podać jej wymiary, rodzaj opakowania i wagę. Kurier FedEx potrzebuje tych informacji między innymi do wyceny usługi. Na dole stron pojawią się oferty kilku wiodących kurierów, w tym FedEx. Po wyborze jednej z nich wystarczy wydrukować list przewozowy, a paczka opuści Zieloną Górę.


FedEx i inni przewoźnicy na platformie Sendit - wiele dodatkowych korzyści

Zielona Góra to miejsce, w którym  znajdziemy wiele sklepów wysyłkowych, dla których usługi FedEx są bardzo ważne. Udogodnieniem dla ich właścicieli jest możliwość zintegrowania Sendit z e-sklepem lub kontem firmy na portalu aukcyjnym Allegro. Dzięki temu wysyłki przez FedEx, innych kurierów i korzystanie z paczkomatów staną się prostsze i szybsze. Zaletą Sendit jest brak umowy i konieczności deklarowania minimalnej liczby miesięcznych zamówień, jednak klienci wysyłający więcej, płacą za usługi FedEx i innych firm proporcjonalnie mniej. Rozliczenie może odbywać się w formie miesięcznej lub przy każdym zamówieniu kuriera. Zielona Góra potrzebuje takich wygodnych rozwiązań, by dynamicznie się rozwijać.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies