Oddział FedEx Olsztyn

FedEx Olsztyn

Warmia i Mazury to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski, znany ze swoich wysokich walorów turystycznych. Olsztyn jako stolica województwa i regionu stanowi ważny ośrodek gospodarczy, kulturalny i transportowy. W tego typu miastach istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie. W mieście działa między innymi regionalny oddział FedEx Olsztyn. Podobne usługi dla mieszkańców Olsztyna i lokalnych przedsiębiorstw świadczą również konkurencyjne firmy. FedEx jest jedną z najbardziej renomowanych i najlepiej sprawdzonych wśród działających na polskim rynku. Aby Olsztyn mógł wysyłać paczki i palety taniej stworzyliśmy narzędzie obniżające koszty wysyłek rewaluowanych przez FedEx i kilku innych wiodących kurierów. Portal Sendit zapewnia wygodę i korzystne rabaty klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom, których siedzibą lub jednym z oddziałów jest Olsztyn.


Zapotrzebowanie na kurierów w mieście Olsztyn

Olsztyn stanowi dom dla ponad 170 tysięcy mieszkańców, ale z miastem związane są również osoby pochodzące z całego regionu. Olsztyn jest bowiem ważnym ośrodkiem gospodarczym. Od lat stanowi największy w kraju ośrodek przemysłu oponiarskiego. Poza tym dobrze rozwija się tutaj przemysł spożywczy, w tym drobiarski i związany z rybołówstwem. Duże znaczenie mają także branża drzewna i meblarska. W Olsztynie coraz większa rolę odbywają także handel i usługi. Miasto stanowi dość ważny węzeł kolejowy, a jednocześnie jest oknem na Litwę i Obwód Kaliningradzki. W odległości około 50 kilometrów od miasta znajduje się port lotniczy Olsztyn Mazury. Te wszystkie czynniki wpływają rosnące zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które zapewnia między innymi renomowana firma FedEx. Swoim zasięgiem miasto i okolice obejmują także inne profesjonalne firmy świadczące przewóz paczek, listów i palet do innych miejsc w Polsce i za granicę.


Jak wysyłać paczki kurierem FedEx w bardzo niskiej cenie?

Dotychczas na znaczące obniżanie kosztów wysyłek przez FedEx i pozostałych kurierów mogły liczyć działające w Olsztynie największe firmy. Dzięki dużemu zapotrzebowaniu i możliwości jego oszacowania z wyprzedzeniem przedsiębiorstwa podpisywały z FedEx i podobnymi firmami stałe umowy zawierające niższe stawki za realizowane zlecenia. Platforma Sendit wyrównuje szanse w tej kwestii. FedEx, a także kilka profesjonalnych wiodących firm kurierskich to nasi partnerzy. Wynegocjowane stawki udostępniamy naszymi klientom niezależnie od ich zapotrzebowania na elastycznych zasadach. To dobre rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych i biznesowych. Zamawianie kuriera FedEx nie musi być drogie. Klienci z Olsztyna mogą także w momencie nadawania przesyłki porównać kilka ofert, by wybrać najkorzystniejszą z ich punktu widzenia, nie tylko cenowo.


ABC nadawania przez Sendit. Jak przesyłki opuszczają Olsztyn?

W jaki sposób mieszkańcy Olsztyn mogą korzystać z Sendit? Należy zalogować się na naszej stronie i podać adres nadawcy i odbiorcy w Polsce lub innym kraju. Następnie w formularzu przechodzimy do charakterystyki paczki podając jej rozmiary, wagę i rodzaj opakowania. Firmy takie jak FedEx mogą realizować również przesyłki niestandardowe. W kolejnym etapie przechodzimy do wyceny. Na dole strony pojawią się oferty FedEx i innych renomowanych kurierów, z którymi współpracujemy. Klientów wybiera jedną z nich z ewentualnymi usługami dodatkowymi. Ciężarówka FedEx lub innego przewoźnika przyjedzie wówczas po paczkę lub paletę, jednak w tym czasie należy wydrukować list przewozowy FedEx.


FedEx na Sendit. Jeszcze więcej korzyści

Klienci zamawiający FedEx lub innego przewoźnika na naszej stronie mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Przede wszystkim nie wymagamy podpisywania umowy i określania zapotrzebowania na wolumen paczkowy z wyprzedzeniem. Oczywiście większe zamówienia przełożą się na niższe ceny. Sklepy internetowe, których siedzibę stanowi właśnie Olsztyn zyskują możliwość zintegrowania platformy z kontem na Allegro lub sklepem internetowym. Rozliczenie za usługi odbywa się za każdym razem, albo w formie miesięcznej faktury od Sendit. Zamawianie FedEx jeszcze nigdy nie było tak tanie i wygodne.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies