Oddział FedEx Gliwice

FedEx Gliwice

Gliwice to jedno z największych miast na Śląsku obok Katowic, Częstochowy, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej. Gliwice są jednym z najstarszych i jednocześnie niezwykle pięknym miastem. To miasto, które nie wyrosło na bazie rozwijającego się przemysłu w XIX i XX wieku jak to było choćby w przypadku Katowic. Historia Gliwic sięga bowiem aż XIII wieku. Dzięki temu Gliwice mogą się pochwalić bogatą historią, pięknymi zabytkami i licznymi atrakcjami turystycznymi. W ostatnich latach Gliwice stały się jednym z najnowocześniejszych miast Śląska. Doskonale skomunikowane dzięki skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, bliskości do lotniska Katowice-Pyrzowice, bogata infrastruktura techniczna, atrakcyjne tereny inwestycyjne sprawiają, że Gliwice to doskonałe miejsce dla biznesu. Przemysł ciężki i wydobywczy ustępuje miejsca przedsiębiorstwom skupionym na różnych branżach. Dlatego też w mieście Gliwice rośnie zapotrzebowanie na usługi kurierskie realizowane przez takie firmy jak FedEx. Aby je zaspokoić w Gliwicach działa platforma przesyłkowa Sendit.


Zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście Gliwice

Nowy trend w kierunku rozwoju miasta Gliwice w branżach związanych z IT, wysokimi technologiami, handlem i usługami wynika między innymi dzięki prężnej działalności pracowników naukowych, absolwentów i studentów Politechniki Śląskiej i Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, a także pobliskich uczelni dostępnych na Śląsku, jak również dzięki takim instytucjom naukowo-badawczym jak Polska Akademia Nauk, która ma w mieście Gliwice jedną ze swoich placówek. Prężnie działa też Podstrefa Gliwicka Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W takim mieście przedsiębiorcy szukają sposobów na dynamiczny rozwój firm, pieniędzy na kolejne inwestycje i oszczędności na kosztach prowadzenia działalności. W ten trend doskonale wpisuje się platforma Sendit, która pozwala przedsiębiorcom, a także osobom prywatnym z miasta Gliwice, zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich wysyłanych z pomocą takich firm jak FedEx. Usługi kurierskie są bowiem nieodzowne w codziennej pracy większości firm, szczególnie opartych na handlu.


Sposób na tańsze wysyłanie paczek w takim mieście jak Gliwice

Obecnie istnieje alternatywa dla standardowych usług firm kurierskich typu FedEx, które dostępne są dla osób prywatnych oraz różnego rodzaju firm. Do tej pory skorzystanie w mieście Gliwice z usług kurierskich ograniczało się do standardowych firm kurierskich, wśród których znajduje się między innymi FedEx oferujących przesyłki w dość wysokich cenach. Niestety bez podpisanej umowy koszty korzystania z usług tego rodzaju firmy są dość drogie. Dlatego też, aby oszczędzić pieniądze podczas korzystania z usług firm kurierskich takich jak FedEx warto jest podpisać umowę na przykład z platformą Sendit. Dzięki podpisaniu umowy z tą platformą można wysyłać przesyłki po bardzo atrakcyjnych cenach bez konieczności deklarowania ilości przesyłek. Oszczędność może być bardzo duża nawet do kilkudziesięciu procent.


Jak skorzystać z kuriera FedEx?

Aby skorzystać z usług kuriera FedEx bez wychodzenia z domu należy wykonać tylko kilka prostych kroków. Przede wszystkim należy założyć konto na platformie Sendit co wymaga podania adresu e-mail oraz hasła. Alternatywą do założenia konta jest wykorzystanie loginu oraz hasła stosowanego na Allegro. Kolejnym krokiem, aby zamówić kuriera FedEx jest wypełnienie formularza, w którym podaje się dane odbiorcy i nadawcy przesyłki, jej wymiary oraz inne ważne, niezbędne informacje. Drukujemy list przewozowy i naklejamy go na paczkę. Po wypełnieniu formularza oraz opłaceniu przesyłki wystarczy oczekiwać na kuriera FedEx. Zwykle kurierzy FedEx przyjeżdżają w ciągu 24 godzin od zamówienia przesyłki. Pozwala to na wygodne skorzystanie z usług firm kurierskich typu FedEx w takim miastach jak Gliwice.


Zalety skorzystania z usług Sendit pozwalających na zamówienie kuriera FedEx

Tym co wyróżnia skorzystanie z usług Sendit od innych firm to bardzo niskie ceny bez konieczności podpisania umowy, szybkie zamówienie kuriera FedEx i innych oraz szeroki wybór firm do współpracy na terenie miasta Gliwice. Dodatkowymi zaletami platformy Sendit jest łatwa możliwość integracji z systemem Allegro czy też własnymi sklepami internetowymi. Im więcej się wysyła tym lepsze ceny usług można otrzymać bez konieczności podpisywania umów z firmami takimi jak FedEx.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies