Oddział FedEx Częstochowa

FedEx Częstochowa

Częstochowa - miasto znane w Polsce jako ośrodek kultu maryjnego, a więc chętnie odwiedzanej bazyliki jasnogórskiej i klasztoru na Jasnej Górze. Jednak miasto, w którym nie brakuje zabytków sakralnych i licznych atrakcji turystycznych jest ż ważnym na Śląsku i w Polsce ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym. Szczególnie dynamicznie Częstochowa rozwija się w dziedzinie gospodarki, a w samym mieście działa ponad 25 tysięcy firm! Nie ma wątpliwości, że w Częstochowie przedsiębiorczość ma ogromne znaczenie. Częstochowa to też miasto, w którym działa Częstochowski Okręg Przemysłowy, który skupia wokół siebie między innymi koksownię, hutę stali, hutę szkła, odlewnię żelaza i wiele innych zakładów przemysłowych. W mieście Częstochowa rośnie też znaczenie handlu, zarówno detalicznego jak i hurtowego, na skalę lokalną, krajową i globalną. Wsparciem dla firm z miasta Częstochowa są między innymi usługi kurierskie takich firm jak FedEx dostępne dzięki platformie przesyłkowej Sendit. Platforma ta pozawala korzystać z usług FedEx tanio i wygodnie.


Częstochowa dla biznesu

Szereg szkół wyższych obecnych w mieście Częstochowa sprawia, że w mieście nie brakuje wysoko wykwalifikowanej kadry, która zaspokaja potrzeby kadrowe częstochowskich firm, jak również młodych, ambitnych ludzi, którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą. Tych, którzy prowadzą swój biznes w mieście Częstochowa lub chcą rozpocząć własną działalność wspiera Sendit - platforma, która pozwala ograniczyć część kosztów związanych z prowadzeniem firmy. Oczywiście platforma jest też dostępna dla klientów indywidualnych - mieszkańców miasta Częstochowa. Działanie serwisu do zamawiania paczek online ucieszy przede wszystkim osoby, które często nadają przesyłki przez FedEx w celach prywatnych lub prowadzą handel oparty o sprzedaż internetową np. na Allegro lub własny sklep internetowy.


Zamawiając kuriera FedEx wybierz Sendit

Ceny przesyłek kurierskich proponowane przez FedEx i inne firmy kurierskie w ramach standardowych, ogólnodostępnych cenników nie należą do najtańszych. Jednak dotąd mieszkańcy miasta Częstochowa musieli z nich korzystać, ponieważ nie mieli alternatywy w postaci portalu Sendit. W zasadzie tylko największe firmy z miasta Częstochowa, które mają duże i stałe zapotrzebowanie na przesyłki kurierskie mogły pozwolić sobie na podpisanie umowy z firmą FedEx lub inną co zagwarantowało im niższe, preferencyjne stawki za przesyłki. Na szczęście na rynek miasta Częstochowa wkroczyła platforma Sendit, która jest dedykowana przede wszystkim małym firmom i osobom prywatnym, które wysyłają paczki nieregularnie i w stosunkowo niewielkich ilościach. Dzięki temu mogą mieć oni usługi FedEx dostępne w niższej cenie.


Jak nadaje się paczki kurierem FedEx z pomocą Sendit?

Korzystanie z serwisu przesyłkowego Sendit jest bardzo proste. Wszystko można zrobić online w kilka minut i bez wychodzenia z domu. Wystarczy założyć konto na platformie. Podaje się wyłącznie adres e-mail i hasło. Można też skorzystać z danych do konta na Allegro. Następnie możemy już przystąpić do nadawania paczek kurierem FedEx. Wpisujemy dane odbiorcy i nadawcy, a także najważniejsze dane dotyczące paczki jak waga i wymiary. Następnie generujemy list przewozowy i naklejamy go na paczkę, którą prześle FedEx. Płacimy od razu lub w ramach miesięcznej, zbiorczej faktury. Potem pozostaje już tylko czekać na kuriera FedEx, który odbierze od nas paczkę na terenie całego miasta Częstochowa. Dzięki Sendit zyskujemy tą samą jakość jak w przypadku korzystania z FedEx bez pośredników, ale w dużo niższej cenie.


Co otrzyma każdy mieszkaniec miasta Częstochowa korzystający z Sendit?

Oszczędność czasu i pieniędzy to najmocniejsze atuty. Ale to nie wszystko. Po pierwsze w ramach funkcjonowania platformy przewidywane jest jeszcze większe oszczędności dla najaktywniejszych klientów! Im więcej paczek wysyłasz przez FedEx lub inne firmy kurierskie w danym miesiącu tym niższe ceny otrzymujesz. I to bez umów z FedEx, zobowiązań lub dodatkowych opłat. Co więcej konto na Sendit można zintegrować z własnym e-sklepem lub kontem na Allegro, dzięki czemu obsługa klientów staje się o wiele łatwiejsza.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies