Oddział DPD Wałbrzych

Kurier DPD Wałbrzych

Wałbrzych jest drugim pod względem liczebności mieszkańców miastem w województwie dolnośląskim. Swój dom ma tutaj około 113 tysięcy osób. Z tego względu Wałbrzych to ważny ośrodek gospodarczy, handlowy i usługowy w regionie. Nic więc dziwnego, że w mieście powstał lokalny oddział DPD Wałbrzych, który obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych. Kurier DPD może zaoferować profesjonalne usługi i atrakcyjne ceny, dzięki czemu cieszy się wysoką renomą. Zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym z Wałbrzycha, zależy na tym, aby usługi DPD i innych kurierów były jak najtańsze. To może zapewnić pionierska platforma wysyłkowa Sendit, która umożliwia nie tylko porównanie ofert wielu przewoźników, ale również zyskanie rabatów wynoszących nawet kilkadziesiąt procent. 

Wałbrzych – zapotrzebowanie na usługi kurierskie i gospodarka miasta

Wałbrzych przez wiele lat był mocno związany z przemysłem wydobywczym, jednak ostatnią kopalnię zamknięto jeszcze w XX wieku. Miasto przeszło od tamtego czasu transformację gospodarczą. Obecnie tutejszy przemysł opiera się przede wszystkim na branżach budowlanej, szklarskiej, chemicznej, motoryzacyjnej, odzieżowej i spożywczej. W mieście działa także wiele mniejszych przedsiębiorstw, których liczba sięga kilkunastu tysięcy. W Wałbrzychu dzi8ała także specjalna strefa ekonomiczna, dzięki której tutejsza gospodarka może rozwijać się szybciej. Oddział DPD Wałbrzych ma więc kogo obsługiwać. Przyczynia się do tego oczywiście także branża e-commerce, dla której DPD i inni kurierzy to naturalni partnerzy biznesowi.  DPD obsługuje także licznych klientów indywidualnych zamieszkujących Wałbrzych i jego okolice. Zapotrzebowanie na te usługi stale rośnie. 

Kurier DPD w niższej cenie dla każdego klienta

Klienci biznesowi i indywidualni zamieszkujący Wałbrzych pragną wysyłać paczki i palety jak najtaniej. DPD zapewnia bardzom atrakcyjne stawki, jednak istnieją sposoby na ich jeszcze większe obniżenie – nawet o kilkadziesiąt procent. Jednym z rozwiązań jest podpisanie umowy z DPD lub innym przewoźnikiem obsługującym Wałbrzych. Jest to jednak rozwiązanie mało elastyczne i nie dal każdego, ponieważ należy z wyprzedzeniem określić swoje zapotrzebowanie, by uzyskać rabat. Z tego względu klienci zamieszkujący Wałbrzych wolą korzystać z DPD i innych przewoźników poprzez innowacyjną platformę wysyłkową Sendit. Narzędzie umożliwia dostęp do wielu ofert w momencie nadawania paczki. Poza tym przy regularnym korzystaniu z Sendit rabaty mogą sięgnąć kilkudziesięciu procent, a współpraca nie wymaga podpisywania umowy z DPD ani żadnym innym podmiotem. Dlatego właśnie Wałbrzych zdecydowanie wybiera Sendit. 

Wałbrzych wysyła paczki poprzez platformę Sendit

Poza tym portal Sendit jest bardzo prostu w obsłudze. Wystarczy wypełnić prosty formularz, podobnie jak przy bezpośrednim zamówieniu usługi na stronie DPD czy innego przewoźnika działającego w Wałbrzychu. Po zalogowaniu się na indywidualne konto przechodzimy do formularza. W nim uzupełniamy w pierwszej kolejności dane i adres nadawcy (Wałbrzych) oraz dane odbiorcy. Te ostatnie możemy zapisać, aby w przyszłości wybierać adresata przesyłki z listy i oszczędzać czas. W kolejnej części formularza należy dokonać charakterystyki przesyłki. Podajemy jej rozmiary, wagę, a także rodzaj opakowania, który również jest istotny. Na dole strony pojawią się oferty DPD i innych przewoźników obsługujących Wałbrzych i okolice. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. W grę wchodzą także usługi dodatkowe - wyższe ubezpieczenie czy szybsze dostarczenie paczki. Po wydrukowaniu listu przewozowego po paczkę zgłosi się kurier DPD i ruszy ona w drogę do adresata. 

DPD i inni kurierzy na Sendit – wiele korzyści

 
Zamawianie kuriera DPD w Wałbrzychu przez Sendit ma jeszcze dodatkowe zalety. Sendit można zintegrować z własnym e-sklepem lub kontem na portalu Allegro. W ten sposób wysyłki odbywać się będą półautomatycznie po zatwierdzenie sprzedaży. Rozliczenie za usługi DPD i innych kurierów następuje każdorazowo bądź w formie zbiorczej faktury raz w miesiącu. Bardzo ważne są elastyczne zasady współpracy i brak konieczności podpisywania umowy. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies