Oddział DPD Bydgoszcz

Kurier DPD Bydgoszcz


Pod względem liczby mieszkańców Bydgoszcz zajmuje 8 miejsce pod kątem wielkości miast. Obok Torunia tworzy jedną z dwóch głównych aglomeracji województwa kujawsko-pomorskiego. Tak duży rynek oraz prężnie działające zakłady przemysłowe sprawiają, że Bydgoszcz to jeden z najważniejszych ośrodków usług kurierskich w Polsce, świadczonych między innymi przez DPD. Bydgoszcz podobnie jak każde duże miasto, przyciąga małych i średnich przedsiębiorców, którzy tak jak osoby prywatne chętnie korzystają z przesyłek adresowanych do miejscowości w Polsce i Europie. Kurier DPD to firma znana ze swojego profesjonalizmu i rzetelności, a jednocześnie atrakcyjnych cen. Z myślą o klientach, stworzyliśmy platformę Sendit, dzięki których korzystanie z usług DPD w Bydgoszczy jest jeszcze bardziej wygodne i tańsze.

 

Bydgoszcz – ważny ośrodek przemysłowy


Rola, jaką Bydgoszcz odgrywa w gospodarce ma nie tylko wojewódzki czy ogólnopolski zasięg. Produkowany tutaj tabor trafia do odbiorców w wielu państwach Europy. W mieście prężnie rozwija się także przemysł chemiczny i przetwórczy (Bydgoski Klaster Przemysłowy). Z kolei Bydgoski Klaster Informatyczny to ważne miejsce na mapie usług IT. Tam, gdzie rozwija się biznes, w naturalny sposób powstaje wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie. Bydgoszcz nie stanowi pod tym względem wyjątku, dlatego tutejsi mieszkańcy i przedsiębiorcy chętnie korzystają z oferty przewoźników, takich jak DPD. Klienci indywidualni zamawiają paczki online na stronie internetowej firmy, z kolei największe firmy mogą liczyć na stałe umowy z kurierami, dzięki którym obniżają koszty korzystając z atrakcyjnych rabatów. W ten sposób optymalizują swój budżet. Portal Sendit powstał po to, by niższe ceny usług kuriera DPD były dostępne dla wszystkich, a nie jedynie wybranych, największych graczy.

 

W jaki sposób znacznie obniżyć ceny wysyłek realizowanych przez DPD?


Duże firmy odznaczającym się regularnym i stale wysokim zapotrzebowaniem na przesyłki kurierskie DPD lub innych firm, negocjują z przewoźnikiem indywidualne stawki. To bardzo opłacalne z finansowego punktu widzenia. Klienci indywidualni oraz mali i średni przedsiębiorcy zamieszkujący Bydgoszcz dotychczas byli skazani na regularny cenni. Jednak sumując liczbę przesyłek zamawianych przez tę grupę, staje się ona bardzo atrakcyjnym segmentem rynku dla firm, takich jak DPD. Sendit, dzięki stałym umowom z firmami kurierskimi może zaoferować każdemu wspomniane preferencyjne stawki, niezależnie od liczby zamówień. Wysyłka jest realizowana przez DPD na identycznych zasadach, jak usługa zamawiana na stronie firmy. Dotyczy ona zarówno paczek, jak i palet w dowolnej liczbie. Mechanizm można więc porównać miedzy innymi do zakupów grupowych, które pozwalają klientom osiągać bardzo korzystne ceny.

 

Tanie przesyłki kurierskie Bydgoszcz – dowolne miejsce w Europie


W jaki sposób zamówić przesyłkę kurierską realizowaną przez DPD poprzez portal Sendit? To bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się na stronie i podać swoje dane, jako dane nadawcy. Oprócz imienia i nazwiska znajdzie się tam szczegółowy adres, a także miasto – w tym przypadku oczywiście Bydgoszcz. Kolejny krok polega na umieszczeniu w stosownym formularzu danych odbiorcy. DPD realizuje wysyłkę na terenie całego kraju, a także wszystkich państw Unii Europejskiej. To bardzo istotne dla wielu firm, których siedzibą jest Bydgoszcz, a które współpracują z klientami, partnerami czy dostawcami zagranicą. Następnie należy dokonać charakterystyki paczki lub paczek. Podobnie jak na stronie DPD stosowne rubryki dotyczą wymiarów, wagi oraz opakowania (np. karton, folia bąbelkowa). Po wypełnieniu formularza na dole strony pojawią się oferty kilku firm kurierskich, w tym DPD. Bydgoszcz to miasto, w którym działają wszystkie spośród nich.

 

Kurier DPD na Sendit.pl – dodatkowe korzyści


Poza niską ceną klientów DPD zamieszkujących Bydgoszcz cieszy elastyczna forma współpracy. Zamawianie kuriera przez nasz portal nie wymaga podpisywania umowy, ani deklarowania minimalnej miesięcznej liczby zamówień. Klienci zamawiający więcej przesyłek mogą jednak liczyć na dodatkowe rabaty. Przedsiębiorcy prowadzący działalność handlową w Bydgoszczy mogą również zintegrować platformę ze sklepem internetowym lub kontem Allegro.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies