Grudzień to wyjątkowy miesiąc – spędzamy go z bliskimi, ubieramy choinkę i obdarowujemy się prezentami. Niektórzy z nas przygotowują upominki z ręcznie zrobionymi ciasteczkami, świeczkami lub ozdobami, a inni szukają odpowiednich podarunków w centrach handlowych lub sklepach internetowych. Jeśli planujesz wysyłkę prezentów świątecznych kurierem, mamy dla ciebie świetną wiadomość. Teraz nadasz przesyłkę DPD w promocji! 

Tylko teraz przesyłkę DPD nadasz w niższej cenie, już za 13,90 zł!

Nasz bonus umożliwi ci:

  1. wysłanie prezentu świątecznego do bliskich,
  2. zwrot do sklepu internetowego nietrafionych zakupów na Black Friday,
  3. wysłanie kartki świątecznej i wiele innych!

Uwaga: bonus dotyczy przesyłek o całkowitej wadze do 2 kg.

Kto może wziąć udział i skorzystać z kuponu na przesyłkę DPD?

W akcji może wziąć udział każdy klient detaliczny. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Sendit.pl to teraz jest świetny moment, aby to zmienić. Założenie konta klienta na Sendit.pl jest darmowe.

załóż konto

Jak nadać przesyłkę DPD?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na Sendit.pl, wypełnisz formularz zamówienia i dokonasz opłaty. Kurier DPD odbierze przesyłkę z Twojego domu lub pracy i doręczy ją do Odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Jak skorzystać z kuponu?

W akcji można wziąć udział do 31.12.2021 roku. Liczba kuponów została ograniczona, dlatego warto się pospieszyć. Nie zwlekaj i jak najszybciej zaloguj się do swojego konta. W celu skorzystania z kuponu należy:

  1. Zalogować się do swojego konta lub założyć konto na www.apaczka.pl
  2. W pierwszej sekcji formularza nadawania przesyłki Kupon promocyjny, kliknąć przycisk: Dodaj kupon i wpisać hasło: GRUDNIOWYBONUS
  3. Zaakceptować, klikając: Skorzystaj.

Udanego nadawania paczek!

dpd classic

zaloguj się