Doręczenie przesyłki w kilka godzin? Z usługą Same Day Delivery jest to możliwe. Jeśli potrzebujesz natychmiast nadać lub doręczyć ważną przesyłkę zamów przesyłkę ekspresową a w kilka godzin dotrze do celu! Dostawa tego samego dnia to miejska usługa, dzięki której załatwisz wiele spraw bez wychodzenia z domu.

Dostawa tego samego dnia, z nią wywołasz uśmiech!

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu z przesyłką ekspresową sprawisz idealną niespodziankę.

Twoi przyjaciele właśnie zostali rodzicami. Przez jakiś czas po narodzinach nie będzie można ich odwiedzać. Chcesz sprawić im niespodziankę i okazać swoją radość z narodzin? Skorzystaj z przesyłki ekspresowej i dostarcz prezent niespodziankę w kilka godzin. Zamów bukiet balonów w sklepie stacjonarnym, poproś sprzedawcę o ich zapakowanie, złóż zlecenie na Sendit.pl wybierając usługę dostawy tego samego dnia. Kurier odbierze prezent ze sklepu i dostarczy go do Twoich przyjaciół w kilka godzin. Radość z fruwających balonów gwarantowana!

Zaskocz w Walentynki swoją drugą połówkę i ofiaruj prezent, który przywoła miłe wspomnienia z początku Waszej znajomości. Pamiętasz, jak na pierwszej randce byliście w malutkiej kawiarni, która zachwyciła Was swoim doskonałym „Tortem firmowym”? Zadzwoń do kawiarni, zamów ich firmowy specjał i skorzystaj z ekspresowej wysyłki. Kurier odbierze zapakowany i zabezpieczony tort od sprzedawcy i dostarczy go do miejsca pracy Twojej sympatii. Czasem nie trzeba wiele, by prezent był wyjątkowy i niezapomniany! Z dostawą tego samego dnia jest to możliwe.

Przesyłka ekspresowa, ratunek w awaryjnych sytuacjach!

Zdarzają się sytuacje kryzysowe, w których potrzebujemy danego produktu natychmiast. Gdy liczy się każda godzina, z ratunkiem przychodzi przesyłka ekspresowa, dzięki której nadanie i doręczenie przesyłki odbędzie się tego samego dnia.

Twój przyjaciel jedzie w góry, a Ty zapomniałeś oddać mu plecak? Chciałby go odzyskać, bo musi się  pilnie spakować i wyruszyć w podróż wieczorem, a Ty nie możesz mu go odwieźć? Skorzystaj z usługi Same Day Delivery, kurier odbierze od Ciebie zapakowaną przesyłkę i w kilka godzin dowiezie plecak pod wskazany adres. Przyjaciel zdąży się spakować i jeszcze znajdzie czas na regenerację przed wyprawą!  

Pracujesz zdalnie, Twój komputer niestety przestał działać. Musisz go dostarczyć do lokalnego serwisu, który znajduje się na drugim końcu miasta? Wybierz usługę Same Day Delivery, a kurier odbierze od Ciebie zapakowany sprzęt i w kilka godzin dostarczy go do wskazanego serwisu. Gdy serwis wykona szybko naprawę, może się okazać, że jeszcze tego samego dnia będzie możliwa zwrotna przesyłka ekspresowa i do wieczora naprawiony sprzęt będzie u Ciebie. Przesyłka ekspresowa to rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Twoja mama jest chora, a Ty mieszkasz w innym mieście i nie masz jak pomóc jej osobiście? Możesz telefonicznie zrobić zakupy w lokalnym sklepie i umówić się ze sprzedawcą, by zapakował zamówienie i przekazał je kurierowi. Aby przesyłka została dostarczona w kilkadziesiąt minut wystarczy już tylko złożyć zlecenie na Sendit.pl z wybraną usługą dostawa tego samego dnia. Mama nawet nie zdąży pomyśleć czego jej potrzeba, a przesyłka będzie już u niej!

Dostawa tego samego dnia, zaoszczędź swój czas!

W dzisiejszym świecie czas to towar deficytowy. Zawsze, gdy jest to możliwe, staramy się go oszczędzić i zgodnie z maksymą „czas to pieniądz”, robimy wszystko by jak najwięcej spraw załatwiać błyskawicznie i bezproblemowo. Pomocna może się okazać przesyłka ekspresowa, usługa, dzięki której zyskamy na czasie!  

Zbliżają się święta. Lista spraw do załatwienia jest długa. Nie wszystkie zadania musimy wykonać osobiście. Możemy:

 • zamówić świąteczne produkty w lokalnych sklepach, ustalić datę ich odbioru, sposób zapakowania towaru i zrealizować dostawę za pomocą przesyłki ekspresowej;
 • dostarczyć i odebrać ubrania z pralni chemicznej za pomocą usługi dostawa tego samego dnia;
 • zaopatrzyć swoją firmę w brakujący asortyment, gdy nagle jakiś produkt się skończy. Z usługą przesyłki ekspresowej kurier dostarczył towar z hurtowni do naszych pracowników nawet w kilkadziesiąt minut;
 • przesłać pyszne pierniczki swoim bliskim mieszkającym w tym samym mieście, prosto po ich zrobieniu. Z usługą Same day delivery już po kilku godzinach, będą mogły zawisnąć na ich choinkach;
 • oddać buty do szewca, który pracuje w niedogodnej dla Ciebie porze dnia. Wybierając przesyłkę ekspresową, kurier dostarczy obuwie w godzinach otwarcia zakładu szewskiego, a my nie będziemy musieli zmieniać planów, by zrobić to osobiście.

Oferta ekspresowych przesyłek kurierskich na Sendit.pl

Usługa iPaczka od iTaxi.

IPaczka to usługa realizowana przez kurierów miejskich platformy iTaxi skierowana do osób szukających szybkiej dostawy na terenie swojego miasta. Na Sendit.pl ekspresową dostawę z iPaczka zrealizujesz na terenie Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Olsztyna oraz Łodzi.

Najważniejsze informacje o usłudze:

 • usługa jest widoczna w panelu klienta po wpisaniu kodu pocztowego jednego z miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Olsztyna oraz Łodzi;
 • średni czas dostawy to średnio 4 godziny na terenie wybranego miasta;
 • dostawa jest realizowana w godzinach 8.00-22.00;
 • przesyłki odbierane są przez kurierów miejskich iPaczka z rąk nadawcy pod wskazanym adresem w panelu Sendit.pl oraz dostarczane do rąk własnych odbiorcy;
 • usługa realizowana jest 7 dni w tygodniu (także w weekendy);
 • koszt realizacji przesyłek jest taki sam w sobotę, niedzielę oraz dni robocze;
 • maksymalny wymiar przesyłki to 50 x 50 x 50 cm oraz waga do 10 kg.

 

Jak widzisz, usługa same day delivery jest bardzo wygodną formą dostawy! Wypróbuj przesyłkę ekspresową i przekonaj się, jak szybko zostanie dostarczona Twoja przesyłka!