Oddział UPS Toruń

Kurier UPS Toruń

Każdy Polak doskonale zna Toruń przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszym są słynne toruńskie pierniki, drugim najsławniejszy mieszkaniec miasta - Mikołaj Kopernik. Jednak Toruń to także przepiękna starówka z niesamowitą architekturą, a obecnie również miasto o dużym znaczeniu gospodarczym i komunikacyjnym. Duża liczba mieszkańców i działające w Toruniu przedsiębiorstwa przyczyniają się do rosnącego zapotrzebowania w mieście i regionie na profesjonalne usługi kurierskie, świadczone między innymi przez firmę UPS. Korzystają z nich zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Oddział UPS Toruń należy do największych w centralnej Polsce. Aby klienci zamieszkujący Toruń mogli wysyłać paczki przez UPS i inne firmy w niższej cenie, stworzyliśmy innowacyjną platformę Sendit.


Toruń - Gospodarka i usługi kurierskie w mieście

Toruń, obok Bydgoszczy jest najważniejszym miastem w województwie kujawsko-pomorskim. Współczesne oblicze miasta o niezwykle bogatej historii i tradycji tworzy także tutejsze otoczenie gospodarcze i biznesowe. W Torunia rozwija się przede wszystkim przemysł farmaceutyczny i spożywczy, jak również inne branże gospodarki, w tym handel i usługi. Otoczenie sprzyjające biznesowi tworzą także Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego i należące do niej inkubatory przedsiębiorczości. Położenie nieopodal autostrady A1 sprawia, że miasto zyskało w ostatnich latach większe znaczenie komunikacyjne. To wszystko przyczynia się do zapotrzebowania na usługi kurierskie, które stale rośnie. W mieście łatwo dostrzec auta z logiem UPS i innych wiodących firm kurskich. Odział UPS Toruń dostarcza przesyłki do odbiorców w całej Polsce oraz Unii Europejskiej.


UPS taniej o kilkadziesiąt procent. Warto korzystać Sendit

Mieszkańcy Torunia, którzy korzystają z UPS i innych kurierów dążą do oszczędności. Dotychczas były one domeną głównie największych przedsiębiorstw, które w negocjacjach z UPS i innymi firmami stały na uprzywilejowanej pozycji. Wszystko za sprawą dużej liczby zamówień i możliwości przewidywania miesięcznego wolumenu paczek lub palet. Niższe stawki dla klientów UPS mogą jednak być dostępne dla wszystkich. Z takiego założenia wyszliśmy tworząc portal Sendit. UPS, podobnie jak inni działający na polskim rynku wiodący przewoźnicy są naszymi partnerami. Klienci z Torunia zamawiający kuriera UPS mogą w ten sposób korzystać ze zniżek na elastycznych zasadach.


Jak paczki opuszczają Toruń? Korzystanie z serwisu Sendit od A do Z

W jaki sposób nadawać paczki i palety poprzez Sendit? Mechanizm przypomina ten na stronie UPS. Po rejestracji należy wypełnić specjalny formularz. W nim znajdą się dane nadawcy, w tym adres, którym w tym przypadku będzie Toruń lub jedno z okolicznych miast. Obok uzupełniamy dane odbiorcy. Mogą one zostać zapisane na przyszłość, by korzystanie z usług UPS przebiegało szybciej, bez konieczności ponownego ich wprowadzania. Następnie należy przejść do charakterystyki paczki podając między innymi jej wagę i wymiary - długość, szerokość i głębokość. Na dole strony pojawią się wówczas oferty UPS i innych firm. Klient może wybrać najkorzystniejszą. Firma UPS oferuje także dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie przesyłki na wyższą niż domyślna kwotę, przyspieszone dostarczenie lub dostawę o określonej porze dnia.


Więcej niż niższa cena za usługi UPS - elastyczne rozwiązania dla klientów portalu

Klienci Sendit mogą także liczyć na szereg dodatkowych benefitów. Jeden z nich zainteresuje sklepy internetowe, których siedzibą jest Toruń. Klienci mogą zintegrować platformę ze swoim sklep lub kontem na portalu Allegro. Dzięki temu nadawanie paczek kurierem UPS lub innym będzie jeszcze wygodniejsze i szybsze. Kolejna zaleta to elastyczne podejście do klienta. Nie wymagamy podpisywania umowy i określania zapotrzebowania z wyprzedzeniem, jednak większe zamówienia są premiowane proporcjonalnie niższą ceną. Rozliczenie za wysyłki UPS i za pośrednictwem innych kurierów może odbywać się w systemie miesięcznym na podstawie faktury zbiorczej lub przy każdym zamówieniu. Korzystanie z UPS Toruń bez wychodzenia z domu nigdy dotąd nie było tak wygodne i tanie.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies