Oddział UPS Rybnik

Kurier UPS Rybnik

Rybnik to jedno z najważniejszych miast na Górnym Śląsku, zamieszkanym przez ponad 140 tys. osób. Dawniej kwitło tu wydobycie węgla kamiennego, jednak obecnie miasto nabrało charakteru postindustrialnego. Obiekty związane z usługami oraz handlem zastąpiły kopalnie i huty. Rybnik charakteryzuje się stosunkowo wysoką liczbą działających w mieście i jego okolicach przedsiębiorstw. Handel w dużej mierze opiera się na sprzedaży wysyłkowej, dlatego Rybnik stanowi ważny punkt na mapie usług kurierskich świadczonych przez renomowaną firmę UPS oraz innych wiodących przewoźników. Czy usługi kurierskie muszą być kosztowne? Niekoniecznie. Innowacyjna platforma Sendit sprawia, że każdy klient może nadawać paczki między innymi UPS w bardzo atrakcyjnych cenach, porównując jednocześnie wiele ofert.


Rybnik - rynek usług kurierskich w mieście i okolicach

Rybnik stanowi dobry przykład na restrukturyzację miasta o charakterze górniczym. Gdy kopalnie i huty stawały się nierentowne, w ich miejsce szybko pojawiły się nowe przedsiębiorstwa, reprezentujące inne gałęzie przemysłu, a także świadczące działalność usługową. Dziś chociaż w mieście wciąż znajdziemy dwie czynne kopalnie węgla kamiennego, bardzo ważną rolę w lokalnej gospodarce odgrywa produkcja maszyn. Jednocześnie Rybnik jest ważnym punktem komunikacyjnym, ponieważ krzyżują się tu główne drogi wojewódzkie, a nieopodal przebiega również autostrada A1 łącząca północną i południową część kraju. To wymarzona lokalizacja dla jednego z oddziałów UPS. Prężnie działają tutaj także inne firmy kurierskie. Rybnik to także miasto, w którym z tego typu usług korzystają mieszkańcy wysyłając paczki do odbiorców w całej Europie. Na ich potrzeby odpowiada między innymi firma UPS, my zaś stworzyliśmy platformę Sendit, by wysyłki realizowane przez UPS odbywały się po preferencyjnych stawkach.


Preferencyjne stawki na UPS dla wszystkich

Duże firmy, których siedzibą lub lokalnym oddziałem jest Rybnik stoją w uprzywilejowanej pozycji jeśli chodzi o współpracę z UPS. Duża liczba regularnych zamówień sprawia, że możliwe jest podpisanie z UPS lub inna firmą kurierską bardzo korzystnej umowy. Jednak mieszkańcy Rybnika i jego okolic, a także drobni przedsiębiorcy zmuszeni byli dotychczas płacić rynkowe stawki, oferowane przez UPS. Platforma Sendit wyrównuje szanse. Użytkownicy mogą dzięki niej nadać paczkę w UPS Rybnik lub innej firmie kurierskiej, porównując kilka ofert objętych rabatem wynoszącym nawet kilkadziesiąt procent.


Rybnik - korzystanie z platformy Sendit w kilku krokach

W jaki sposób korzystać z platformy Sendit? To niezwykle proste, a nadawanie przesyłek odbywa się dokładnie tak samo, jak bezpośrednio na stronie UPS. Po rejestracji na platformie wpisujemy dane i adres odbiorcy (w tym przypadku Rybnik), a także dane adresata przesyłki paczkowej lub paletowej. Kolejna część formularza dotyczy samej przesyłki, która opuści Rybnik, na przykład ciężarówką UPS. Istotne są jej wymiary oraz waga. To one wraz z rodzajem opakowania decydując o ostatecznej cenie usługi. Na dole strony pojawią się oferty kilku wiodących firm kurierskich. Jeśli klient wybierze na przykład UPS, usługa zostanie standardowo zrealizowana przez UPS Rybnik, lecz jej cena będzie sporo niższa. To nie wszystko. UPS i inni kurierzy proponują także dodatkowe usługi. Należy do nich miedzy innymi ubezpieczenie paczki opuszczającej Rybnik na kwotę niższa niż standardowa, jak również gwarancja dostawy o określonej porze dnia.


Dlaczego jeszcze warto zamawiać kuriera UPS przez Sendit?

Nadawanie paczek kurierowi UPS lub konkurencyjnej firmie w Rybniku wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści. Jedną z nich stanowią elastyczne zasady współpracy. Nasi klienci nie musza podpisywać zbędnych umów, jak również określać swojego zapotrzebowania na wysyłki. W przypadku, gdy Rybnik jest siedzibą sklepu internetowego, naszą platformę można wygodnie zintegrować z kontem na portalu Allegro lub stroną e-sklepu. Zamawianie UPS lub innego przewoźnika stanie się wówczas jeszcze wygodniejsze i prostsze. Rozliczenie za nadane przesyłki może odbywać się przy każdym zamówieniu albo na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej. Klienci, którzy składają wyższe zamówienia płacą proporcjonalnie mniej.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies