Oddział UPS Radom

Kurier UPS Radom

Radom jest drugim co do wielkości miastem województwa mazowieckiego. Zaraz po Warszawie stanowi najważniejszy ośrodek akademicki, kulturalny i gospodarczy w regionie. Radom może się pochwalić firmami, które są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale też na świecie, a także licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Radom - miasto, które niestety znajduje się w cieniu stolicy Polski, okazuje się doskonałym miejscem dla rozwoju młodych i ambitnych przedsiębiorców. Sprzyjają temu doskonale zorganizowany transport, infrastruktura, rozwijający się handel i ośrodki przemysłowe. Radom dzięki prężnie działającym szkołom publicznymi i niepublicznym, w tym szkołom wyższym, nie ma problemu ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników wszystkich szczebli. Nic więc dziwnego, że w mieście Radom nie maleje zapotrzebowanie na usługi kurierskie UPS, które wspierają firmy w codziennej pracy. A już teraz przedsiębiorcy mają możliwość znacznego obniżenia kosztów na przesyłki UPS, wszystko dzięki platformie Sendit.


Usługi kurierskie dla miasta Radom

Klienci indywidualni i przedsiębiorcy zamieszkujący Radom nie są już skazani i na mało atrakcyjne, regularne stawki rynkowe oferowane przez UPS i inne renomowane firmy kurierskie. To sprawia, że przedsiębiorcy, głównie firmy opierające swoją działalność na sprzedaży wysyłkowej, mogą znacznie obniżyć wydatki związane z prowadzeniem działalności, jak również zaproponować swoim klientom o wiele bardziej korzystne oferty. Dzięki temu przedsiębiorcy z miasta Radom mogą jeszcze skuteczniej konkurować z innymi firmami z kraju i zza granicy. Ale nasza propozycja to także oferta dla klientów indywidualnych, nawet jeśli wysyłają paczki sporadycznie. Także wtedy możliwe są spore oszczędności na przesyłkach.


Dlaczego usługi kurierskie UPS mogą stać się tańsze?

Dotąd osoby prywatne i małe firmy miały do dyspozycji jedynie cennik regularny na przesyłki, o różnej wadze i wymiarach. Tylko duże firmy z takich miast jak Radom, które podpisały korzystne umowy z takimi firmami jak UPS mogły otrzymać preferencyjne, atrakcyjne stawki. Warunkiem otrzymania lepszych warunków finansowych od UPS było duże zapotrzebowanie na wysyłki, któremu mogą sprostać tylko duże firmy, często oparte na zagranicznym budżecie. Dlatego też największe firmy, np. duże sklepy internetowe mogą proponować swoim klientom nawet darmowe przesyłki przy większych zakupach. W zestawieniu z nimi małe sklepy internetowe stały w gorszej pozycji. Dysproporcję tą wyrównuje platforma Sendit. Dzięki niej można korzystać z usług UPS i innych firm kurierskich w dużo bardziej atrakcyjnych cenach. Oferta platformy pozwala także obniżyć koszty w sytuacji, gdy przesyłki kurierskie UPS stanowią sporą wartość w budżecie firmy.


Jak miasto Radom może skorzystać z platformy?

Każdy mieszkaniec miasta Radom może nadać paczkę z pomocą Sendit dzięki kilku prostym krokom. Pierwszym z nich jest rejestracja w portalu. Portal nie wymaga podawania danych do rejestracji innych niż adres e-mail i hasło. Można też logować się za pomocą danych do konta na Allegro. Kolejny krok to już przystąpienie do nadania przesyłki za pośrednictwem UPS lub innej firmy. Na początku podajemy dane nadawcy i odbiorcy, następnie wpisujemy wagę i wymiary paczki oraz rodzaj przesyłki. Kolejną czynnością jest wybór firmy - UPS lub innej, a na koniec opłacenie zlecenia. Kurier dotrze do nas po odbiór paczki w najszybszym możliwym terminie, najczęściej na drugi dzień roboczy od momentu przyjęcia zlecenia do realizacji. Kurier UPS odbierze paczkę z dowolnej lokalizacji na terenie miasta Radom. Standardy realizacji usług zamawianych przez Sendit są na takim samym wysokim poziomie, jak zamawiając je bezpośrednio u kuriera UPS.


Co jeszcze jest dostępne przy wysyłce paczek kurierem UPS?

Niskie ceny to nie wszystko! Użytkownicy Sendit z miasta Radom mają możliwość zintegrowania konta na platformie z własnym sklepem internetowym lub kontem na Allegro. Korzystanie z usług UPS nie wymaga podpisywania żadnych umów ani deklarowania minimalnego zapotrzebowania. Wiadomością, która bardzo cieszy klientów UPS jest fakt, że im więcej paczek wysyłamy w danym miesiącu, tym niższą cenę otrzymujemy. Większe zamówienia na usługi kurierskie UPS są automatycznie proporcjonalnie tańsze. To wszystko jest już na wyciągnięcie ręki dla miasta Radom!
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies