Oddział InPost Toruń

 

InPost Toruń


Zamieszkany przez ponad 200 tysięcy osób Toruń jest miastem wyróżniającym się przepiękną architekturą i bardzo ciekawą historią. Toruń był bardzo ważnym ośrodkiem już w średniowieczu. Dzisiaj wyróżnia się zaś nie tylko znanymi w całym kraju pysznymi piernikami. Miasto odgrywa ważną rolę w gospodarce, nie tylko regionalnej, ale także ogólnopolskiej. Odkąd oddano do użytku przebiegający nieopodal odcinek autostrady A1 łączącej południe kraju z północą, Toruń zyskał także ważne znaczenie transportowe i tranzytowe. Mieszkańcy i tutejszy biznes chętnie korzystają z możliwości wysyłania paczek. W przesyłkach krajowych dużą rolę ogrywa firma InPost ze swoimi paczkomatami. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kurierów i źródło sporych oszczędności. Te ostatnie mogą być jeszcze wyższe za sprawą platformy Sendit. Nowoczesny serwis pozwala na porównanie oferty InPost i innych kurierów w jednym miejscu. Mieszkańcy Torunia niezależnie od zapotrzebowania mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Dlaczego Toruń potrzebuje dobrych usług kurierskich?


Będący ważnym węzłem komunikacyjnym i ośrodkiem regionalny Toruń posiada kilka dobrze rozwiniętych gałęzi przemysłu. Należą do nich sektor farmaceutyczny, kosmetyczny, elektrotechniczny, spożywczy, a także budownictwo. Lokalny biznes działa także w sektorze usług i handlu. Między innymi z tych względów Toruń to bardzo ważny rynek usług kurierskich, na które stale rośnie zapotrzebowanie w samym mieście i regionie. Mieszkańcy i lokalne przedsiębiorstwa mają do wyboru między innymi doskonale rozwiniętą sieć paczkomatów InPost. Poza tym w mieście mają swoje oddziały inne wiodące firmy z tej branży. Toruń jest między innymi siedzibą wielu sklepów internetowych. InPost ze swoimi usługami dobrze wpisuje się w ich potrzeby i zapewnia obniżenie kosztów.

Sprawdzona metoda na korzystanie z paczkomatów InPost


Korzystanie z paczkomatów InPost i usług innych firm kurierskich może być jeszcze Tańsze. Toruń potrzebuje innowacyjnych rozwiązań, a do takich z pewnością należy platforma Sendit. Jej użytkownicy mogą w wygodny sposób porównywać oferty InPost i innych kurierów, a przy okazji korzystać z atrakcyjnych zniżek. Dotychczas ich beneficjentami były wyłącznie duże firmy działające w Toruniu, które podpisywały z kurierami stałe umowy. Wymaga to jednak określenia swojego zapotrzebowania z wyprzedzeniem i regularnych zamówień. Sendit wyrównuje szanse, ponieważ InPost i inni wiodący przewoźnicy zaliczają się do naszych partnerów.

W jaki sposób Toruń wysyła paczki na preferencyjnych warunkach przez Sendit?


Dlaczego klienci InPost i innych kurierów w Torunie coraz chętniej wybierają Sendit? Ponieważ przy niskich cenach i innych zaletach serwis jest bardzo prosty w obsłudze. Jeśli klient jest zdecydowany na usługi InPost powinien wybrać opcję nadania paczki w paczkomacie. Następnie uzupełnia się dane nadawcy z Torunia i dane odbiorcy. Jednocześnie z dostępnej mapy wybieramy paczkomaty InPost preferowane przez nadawcę i odbiorcę paczki. W przypadku InPost jej waga nie może przekraczać 25 kilogramów. Ponadto maksymalne wymiary wynoszą 41 x 38 x 64 cm. Niektóre paczkomaty InPost w Toruniu obsługują przesyłki za pobraniem. W każdym przypadku paczka opuszczająca Toruń jest darmowo ubezpieczona na kwotę do 500 zł. InPost pozwala jednak na podwyższenie ubezpieczenia do nawet 20 tysięcy złotych.

Pozostałe korzyści z wysyłek InPost na Sendit.pl


Niska cena i wygoda to nie jedyne zalety nadawania paczek InPost za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy. Klienci z Torunia nie muszą podpisywać z nami umowy, by w sposób nieograniczony korzystać z przesyłek kurierskich na elastycznych zasadach. Im zamówienie jest wyższe, tym usługa profesjonalnie tańsza. Rozliczenie może następować w postaci miesięcznej faktury. Toruń to miasto, w którym rozwijają się także sklepy internetowe. Z ich punktu widzenia bardzo ważna jest możliwość integracji Sendit z kontem Allegro oraz serwisem e-sklepu. Dzięki temu korzystanie z InPost i innych kurierów będzie jeszcze prostsze u wygodniejsze
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies