Oddział InPost Radom

 

InPost Radom


Radom stanowi drugi po stolicy ośrodek miejski na Mazowszu. Rozwój miasta sprawia, że z każdym rokiem coraz bardziej nie musi on czuć kompleksów przed Warszawą i innymi polskimi miastami. Przecznie działa tutaj przemysł, a coraz większą rolę odgrywają także nowoczesny handel i usługi. Dlatego Radom jest także ważnym punktem na polskiej mapie usług kurierskich, realizowanych także przez InPost. Z tego rozwiązania chętnie korzystają klienci biznesowi, jak również prywatni. W końcu coraz częściej wysyłamy paczki do swoich bliskich i przyjaciół na terenie całej Polski. InPost świetnie odpowiada na to zapotrzebowanie, również pod względem ceny. My poszliśmy jeszcze o krok dalej, zakładając serwis Sendit. Dzięki niemu każdy użytkownik może porównać ofertę zlecenia w InPost i u kilku innych wiodących kurierów działających na rodzimym rynku i skorzystać z preferencyjnych stawek na bardzo elastycznych zasadach.

Znaczenie miasta Radom i tutejszy rynek kurierski


Radom posiada wysoki potencjał ekonomiczny między innymi ze względu na liczbę mieszkańców przekraczającą 210 tysięcy. Doskonale miewa się tutaj przemysł zbrojeniowy, tytoniowy, telekomunikacyjny i spożywczy. Radom to również coraz bardziej miasto nowoczesnych usług i świetnie rozwiniętego handlu. Warto zwrócić uwagę na tranzytowe położenie miasta, w okolicach, którego przebiega kilka ważnych dróg krajowych. Z kolei miejscowy port lotniczy, choć z początku wydawał się nietrafioną inwestycją, w najbliższej perspektywie ma się stać drugim najważniejszych lotnikiem na Mazowszu. Z tych wszystkich względów, Radom jest ważnym rynkiem dla InPost i innych kurierów. Mieszkańcy i klienci biznesowi, którzy wybierają paczkomaty, mają do dyspozycji gęstą sieć punktów InPost służących do przekazywania i odbierania przesyłek.

Jak korzystać z InPost i innych wiodących firm kurierskich na preferencyjnych warunkach bez umowy?


Chociaż usługi kurierskie świadczone między innymi przez InPost nie są w naszym kraju szczególnie drogie, warto i tak szukać kolejnych oszczędności. Usługi InPost w takich miastach jak Radom, podobnie jak oferta innych kurierów w takich miastach jak Radom mogą być jeszcze bardziej opłacalne. Aktualnie nie dotyczy to już wyłącznie największych klientów podpisujących stale umowy z kurierami. Każdy Potencjany klient InPost zamieszkujący Radom lub prowadzący tu biznes może zarejestrować się na platformie Sendit. Umożliwia ona porównanie wielu ofert i skorzystanie z atrakcyjnych rabatów, ponieważ InPost i kilka innych wiodących firm kurierskich to nasi partnerzy. Bardzo istotny jest fakt, że współpraca odbywa się na elastycznych zasadach – klient nie musi podpisywać z nami umowy.

W jaki sposób Radom wysyła paczki taniej na Sendit.pl?


Radom jest doskonale pokryty siecią paczkomatów InPost, a korzystanie z Sendit stanowi bardzo proste zadanie. Po zalogowaniu się na stronie klient przechodzi do nadawania paczki. Jeśli jest zdecydowany na InPost i nie chce przeglądać innych ofert, powinien wybrać opcję nadania w paczkomacie. Następnie podajemy dane kontaktowe nadawcy i odbiorcy, jak również paczkomaty InPost służące do nadania i odbioru paczki. Rozmiar paczki, który również jest potrzebny do wyceny nie może przekraczać 41 x 38 x 64 cm, natomiast jej waga razem z opakowaniem 25 kg. Klient InPost może zdecydować się na ubezpieczenie przesyłki opuszczającej Radom na dodatkową kwotę do 20 tys. złotych. Niektóre paczkomaty InPost pozwalają na przesyłkę za pobraniem.

InPost i inne przesyłki na Sendit – lista korzyści dla klienta


Niższe ceny i elastyczne podejście do klienta nie są jedynymi benefitami wynikającymi z użycia Sendit. Radom to miejsce, z którego działa wiele sklepów internetowych. Nasz serwis da się zintegrować z kontem na Allegro, jak również witryną e-sklepu, by nadawania paczek InPost lub innemu kurierowi przebiegało łatwiej. Poza tym każdy klient może rozliczać się z nami co miesiąc lub przy każdej wysyłce. Radom zasługuje na innowacyjne rozwiązania!
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies