Oddział InPost Płock

InPost Płock

Płock to historyczna stolica Polski. Obecnie miasto położone w województwie mazowieckim na Pojezierzu Dobrzyńskim i w Kotlinie Płockiej nad Wisłą. Płock Liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Miasto przyciąga wspaniałą architekturą, zabytkami, a młode osoby znanymi w całej Polsce festiwalami. Działają tu liczne przedsiębiorstwa o znaczeniu ogólnokrajowym i europejskim.

Płock – gospodarka miasta i transport

Na terenie Płocka znajduje się znane osiedle przemysłowe, czyli Petrochemia. Prawie całą jego powierzchnie zajmują tereny PKN Orlen i Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. W mieście działa jedno z 11 centrów szkoleń na świecie, czyli CIFAL, które zajmuje się szkoleniami samorządowców z Europy Południowej i Wschodniej. Przez Płock przebiegają dwie drogi krajowe (nr 60 i 62) oraz cztery drogi wojewódzkie (559, 562, 567, 575). Ze względu na swoje położenie i dobre połączenia komunikacyjne Płock ma duże znaczenie dla firm kurierskich oraz InPost. Już od wielu lat możemy zaobserwować w Płocku rosnące zapotrzebowanie na usługi przewozowe. Wszystko dzięki dużym przedsiębiorstwom oraz mniejszym firmom zajmującym się handlem internetowym. Klienci firm kurierskich, w tym paczkomatów InPost oczekują od nich atrakcyjnych cen, bezpieczeństwa oraz terminowości. Te wszystkie kryteria spełniają paczkomaty InPost, czyli firma, która oferuje jedne z najniższych cen na rynku za dostarczanie paczek.

Paczkomaty InPost – najlepsze ceny i najwyższa jakość

Wiele przedsiębiorstw przenosi swoje biznesy do przestrzeni internetowej. Obecnie możemy zaobserwować ogromny popyt na zakupy online. Jest to przede wszystkim wygodne dla klientów oraz zajmuje niewiele czasu. Ogromna konkurencja sklepów internetowych na rynku poniekąd zmusiła przedsiębiorców do obniżenia cen za towary i usługi, również na terenie miasta Płock. Szukają oni oszczędności we wszystkich aspektach działalności. Dużą część budżetu stanowią usługi kurierskie. Obecnie mamy możliwość redukcji kosztów za pomocą rozwiązań takich jak paczkomaty InPost. Jest to dobra alternatywa dla kurierów. Paczkomaty InPost wyróżniają przede wszystkim niskie ceny, bezpieczeństwo i bardzo dobra obsługa klienta. Na uwagę zasługuje fakt, że InPost ma prawie 2 razy niższe ceny niż tradycyjne firmy kurierskie, nie ustępując jakości. Na dodatek nie ma konieczności podpisywania umowy ani określania z góry zapotrzebowania na usługi. Jest to idealne rozwiązanie również dla osób prywatnych, które sporadycznie wysyłają paczki. Dodatkowe korzyści daje portal Sendit, który współpracuje z paczkomatami InPost.

Płock – wysyłka paczek z InPost krok po kroku

Sendit to platforma wysyłkowa, która oferuje korzystanie z usług firm kurierskich i paczkomatów InPost w bardzo wygodny sposób. Jak nadać paczkę poprzez paczkomaty InPost? Przede wszystkim należy zarejestrować się na Sendit oraz wybrać opcję przesyłki przez paczkomaty InPost w Płocku. Nie ma konieczności podpisywania umowy, jedynie należy wypełnić prosty formularz. W odpowiednie pola wpisujemy dane nadawcy i odbiorcy oraz gabaryty wysyłanej paczki z Płocka. Trzeba również podać paczkomat odbiorczy i nadawczy. Gęsta siatka paczkomatów InPost w Płocku sprawi, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Paczki nadawane za pomocą InPost muszą mieć określone wymiary i wagę - 41x38x64 cm oraz 25 kilogramów. Paczkomaty są dedykowane osobom prywatnym i przedsiębiorcom, którzy wysyłają standardowe paczki i listy, nie są przeznaczone dla firm wysyłających palety i ciężkie towary.

InPost – wiele korzyści dla firm

Główną korzyścią dla przedsiębiorstw, które prowadzą swoją działalność między innymi w mieście Płock jest bardzo atrakcyjna cena i jasne warunki współpracy. Ponadto firmy mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia korzystając z portalu Sendit podczas nadawania paczek InPost. Przede wszystkim mogą oni zintegrować swój sklep internetowy oraz konto na Allegro z platformą Sendit. Dzięki temu nie będzie konieczności wpisywania za każdym razem danych nadawcy i odbiorcy, dane zaciągną się automatycznie. To duża wygoda i oszczędność czasu!

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies