Oddział InPost Opole

 

InPost Opole


Opole kojarzy się większości naszych rodaków ze słynnym festiwalem. To właśnie tutaj występują największe gwiazdy polskiej estrady. W tym czasie Opole odwiedzają osoby z całego kraju. Jednak to nie jedyna atrakcja cykliczna. Mieszkańcy, jak i przybyli mogą uczestniczyć w innych festiwalach kulturalnych – teatralnych, literackich, naukowych czy kabaretowych. Do Opola turystów przyciąga również wspaniała architektura, zabytki czy piękna przyroda. Miasto ma ogromny potencjał gospodarczy, przyciągając międzynarodowe firmy, które otwierają tutaj swoje filie. Między innymi z tego względu w Opolu jest duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, realizowane między innymi przez paczkomaty InPost. Sendit jako platforma wysyłkowa, daje wszystkim użytkownikom możliwość skorzystania z niezwykle atrakcyjnych cen za przesyłki kurierskie.

Opole – gospodarka i usługi kurierskie na najwyższym poziomie


Opole słynie z wysoko rozwiniętego przemysłu. Funkcjonują tu i powstają zakłady materiałów budowlanych, maszyn i urządzeń, spożywcze czy IT. Co ciekawe, w latach 2012-2017 aż 27 przedsiębiorstw – liderów w swojej branży, postanowiło inwestować na rynku opolskim. Daje to możliwość wygenerowania kilku tysięcy nowych miejsc pracy. Opole jest centrum biznesu, handlu i usług. Istnieje w tym mieście kilka centrów i galerii handlowych. Bardzo dynamicznie rozwija się e-handel, który nie może się obyć bez usług firm kurierskich, takich jak InPost i kilku innych renomowanych przewoźników. Co ważne, w odległości zaledwie 13 kilometrów od Opola biegnie autostrada A4, która zapewnia dobrą komunikację.

InPost w niespotykanie niskich cenach w Opolu


Każde przedsiębiorstwo, jak i osoby prywatne szukają oszczędności, również w zakresie przesyłek kurierskich. W szczególności firmy, działające stacjonarnie i online, regularnie korzystające z usług kurierów szukają wygodnych i niedrogich rozwiązań. Jednym z nich jest InPost na portalu Sendit, który umożliwia uzyskanie najlepszych możliwych cen na atrakcyjnych warunkach. Bezpośrednia współpraca z firmami kurierskimi wymaga podpisania umowy oraz deklaracji wolumenu paczkowego – tylko w ten sposób przesyłki nie są dużym wydatkiem. Aby ominąć zbędne formalności powstał portal Sendit, który za swoich klientów podpisuje umowy (w tym z InPost), a użytkownik może nadawać paczki w dowolnej ilości, co nie wpłynie na niską cenę usług. To dobra wiadomość również dla osób indywidualnych, które nie są już skazane na stanie w kolejne na poczcie. Innowacyjna forma nadawania paczek przez paczkomaty InPost (m.in. w Opolu) pozwala zredukować koszty i zapewnić dużą wygodę użytkownikom portalu Sendit, wysyłającym paczki przez InPost.  

Jak działa Sendit i InPost na terenie Opola?


Aby skorzystać z usług InPost i skorzystać z atrakcyjnej oferty, należy wykonać kilka prostych kroków. Pierwszym z nich jest rejestracja na portalu Sendit. Następnie należy wypełnić formularz nadania paczki wpisując niezbędne dane, takie jak waga i wymiary przesyłki. Należy pamiętać, że w paczkomatach InPost wymiary nie mogą przekroczyć 41 x 38 x 64 cm, a waga paczki nie powinna być natomiast większa niż 25 kg. Takie zasady pozwolą na komfortowe umieszczenie przesyłki w paczkomatach. InPost funkcjonujący przez platformę Sendit na terenie Opola oferuje taką samą jakość usług, a dodatkowo klienci uzyskują niższe ceny i wygodę w przypadku nadania i odbioru paczek. Jednak to nie koniec pozytywnych aspektów korzystania z Sendit i InPost w Opolu.

Dodatkowe benefity dla mieszkańców Opola i e-biznesu


W Opolu bardzo dynamicznie rozwija się handel internetowy, w związku z tym rośnie również zapotrzebowanie na usługi kurierskie, takie jak InPost. Dodatkową korzyścią ułatwiająca pracę naszym klientom jest możliwość integracji sklepu internetowego oraz konta na Allegro z platformą Sendit. Wówczas dane kupujących zaciągają się automatycznie, co pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić czas na procesie nadawania paczek. Osoby prywatne, jak i firmy mogą skorzystać z darmowej opcji ubezpieczenia paczki do kwoty 500 zł. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by powiększyć ją nawet do 20 tys. złotych w przypadku cennej paczki, wysyłanej przez InPost.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies