Oddział InPost Olsztyn

 

InPost Olsztyn


Olsztyn jest jednym z najważniejszych miast we wschodniej części Polski. Stanowi stolicę województwa i swoiste centrum regionu pod względem gospodarczym, administracyjnym, kulturalnym i transportowym. Z tego względu oddział InPost Olsztyn realizuje każdego dnia wiele zleceń od klientów biznesowych oraz prywatnych. Paczkomaty InPost stanowią ciekawą alternatywę wobec innych kurierów działających w sposób tradycyjny, ponieważ dzięki takiej formie działania pozwalają na płacenie niższych stawek. Każdy mieszkaniec Olsztyna może obecnie korzystać z usług InPost i tradycyjnych kurierów w niższej cenie za sprawą innowacyjnej platformy Sendit. Stworzyliśmy serwis, w którym użytkownik porównuje oferty InPost i innych przewoźników przesyłek, by wybrać tę najkorzystniejszą, a klienci na elastycznych zasadach zyskują atrakcyjne rabaty i szereg dodatkowych korzyści.

Znaczenie miasta Olsztyn w regionie i na rynku usług kurierskich


Warmia i Mazury to jeden z najpiękniejszych obszarów Polski słynący z walorów krajobrazowych i turystycznych, a także raj dla żeglarzy i miłośników sportów wodnych. Olsztyn zamieszkany przez ponad 170 tysięcy osób jest stolicą województwa i ważnym ośrodkiem regionalnym. W mieście znajduje się największy ośrodek przemysłu związanego z produkcją opon, a jednocześnie rozwija się także wiele innych branż, w tym handel i usługi. Sprzedaż przenosi się również do sieci, dlatego firmy oferujące handel wysyłkowy, podobnie jak większość mieszkańców Olsztyna potrzebują wysokiej jakości usług kurierskich, a paczkomaty InPost są obecne na terenie miasta. InPost stanowi wygodne narzędzie w prowadzeniu e-sklepu. Olsztyn to także miasto stanowiące przystanek w drodze na Białoruś, Litwę i do Obwodu Kaliningradzkiego. W okolicach miasta działa także port lotniczy Olsztyn Szymany. Usług InPost i innych kurierów świadczących dodatkowo przesyłki międzynarodowe potrzebuje również duży biznes.

Atrakcyjny sposób na nadawanie paczek InPost i zlecanie przesyłek kurierom


Zwykle największe przedsiębiorstwa stoją w uprzywilejowanej pozycji w korzystaniu z usług kurierskich, dzięki stałym umowom z przewoźnikami. Klienci indywidualni zamieszkujący Olsztyn byli do tej pory skazani na ceny rynkowe. Paczkomaty InPost i usługi kurierskie mogą być jednak znacznie tańsze. Takie założenie towarzyszyło nam przy tworzeniu Sendit – innowacyjnej platformy wysyłkowej współpracującej z InPost i tradycyjnymi kurierami działającymi a terenie naszego kraju. Klienci indywidualni i mniejsze firmy, których siedzibą jest Olsztyn jako użytkownicy Sendit zyskują preferencyjne stawki, zależne od wielkości zamówień jednak na elastycznych zasadach bez potrzeby określania swojego miesięcznego zapotrzebowania na wolumen paczkowy. Dzięki temu Olsztyn pokryty siecią paczkomatów InPost może jeszcze bardziej się rozwijać poprzez podobne oszczędności/

W jaki sposób Olsztyn wysyła paczki taniej przez nasz serwis?


Klient, który pragnie skorzystać z usług InPost musi zalogować się w serwisie. Następnie przejść do opcji nadania paczki w paczkomacie InPost. W kolejnych krokach podajemy dane nadawcy i wybieramy na mapie paczkomat InPost na terenie Olsztyna. Następnie należy wpisać w formularz dane odbiorcy i wybrać na podobnej zasadzie punkt odbiorczy. Niektóre paczkomaty InPost pozwalają na realizację przysyłek za pobraniem. Każda paczka jest ubezpieczona na 500 zł za darmo, jednak ubezpieczenie może zostać podwyższone do nawet 20 tysięcy złotych w przypadku wartościowych przesyłek. Klienci InPost z Olsztyna muszą pamiętać o jednym ograniczeniu: maksymalnych gabarytach paczki: 41 x 38 x 64 cm, a także jej wadze nie wyższej niż 25 kg razem z opakowaniem.

Usługi kurierskie oraz paczkomaty InPost na Sendit – szereg dodatkowych benefitów


Olsztyn jest siedzibą wielu e-sklepów, które korzystają z opcji zintegrowania Sendit z kontem Allegro i stroną internetową, by nadawanie paczek InPost i tradycyjnym kurierom odbywało się szybciej i wygodniej. Poza profesjonalnymi usługami sprawdzonych kurierów, gwarantujemy preferencyjne stawki bez konieczności podpisywania umowy i określania swojego zapotrzebowania. Olsztyn potrzebuje innowacyjnych rozwiązań a nadawanie paczek w InPost przez Sendit jest jednym z nich.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies