Oddział InPost Lublin

 

InPost Lublin


Lublin był jednym z ważniejszych miast podczas II Rzeczypospolitej, dzięki temu do dziś wyróżnia się wspaniałą architekturą i ogromną liczbą interesujących zabytków. Lublin jest oczywiście stolicą województwa, a liczba jego mieszkańców wynosi około 340 tys. W tak dużym ośrodku istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierów – InPost oraz innych wiodących firm. Korzystają z nich zarówno mieszkańcy, jak i zlokalizowane w Lublinie przedsiębiorstwa. Doskonale wiemy, że każdy szuka oszczędności, a nadawanie paczek z InPost po preferencyjnych cenach nie musi być zarezerwowane wyłącznie dla największych przedsiębiorstw. Właśnie dlatego stworzyliśmy portal Sendit, który oferuje najniższe stawki dla osób prywatnych i firm na terenie całego Lublina. Sprawdź, jak można oszczędzać na przesyłkach kurierskich.

Lublin – rynek usług kurierskich i gospodarka miasta


Lublin to miasto, które wciąż dynamicznie się rozwija, szczególnie w zakresie nowych technologii. Z pomocą unijną postał projekt Lubelskiej Wyżyny IT, realizowany między innymi przez przedsiębiorców, urząd miasta, a także ośrodki akademickie. Jednak nie tylko tym może poszczycić się Lublin. Oprócz bogatej architektury i przestrzeni zielonych, w mieście kwitną branże handlowo-usługowe. Przy głównej ulicy Lublina, czyli Krakowskim Przedmieściu znajduje się wiele restauracji, kawiarni, pubów i sklepów. W mieście dobrze prosperują największe sieci sklepów, zarówno krajowe i zagraniczne. Dynamiczny rozwój Lublina determinuje wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie, w tym InPost. Paczkomatów nie brakuje na terenie miasta. InPost jest chętnie wybierany nie tylko ze względu na dobre położenie punktów nadawczych i odbiorczych, ale również najniższe ceny, dostępne dla każdego – zarówno dla dużych i średnich przedsiębiorstw, które regularnie wysyłają paczki, ale również osób prywatnych, korzystających sporadycznie z usług kurierów (np. InPost).

Przesyłki InPost w niezwykle atrakcyjnej cenie


Dużym problemem dla mieszkańców Lublina, którzy wysyłają paczki była konieczność podpisania umowy z kurierem oraz deklarowanie wolumenu paczkowego z góry. Wiele firm oraz w szczególności osób prywatnych nie mogą zapewnić zapotrzebowania na przesyłki. Dlatego powstał portal Sendit, który oferuje nadawanie paczek na elastycznych zasadach. Dzięki współpracy z renomowanymi kurierami, w tym InPost w Lublinie każdy klient może wysyłać paczki w dowolnej liczbie, otrzymując zawsze atrakcyjne ceny. Dzięki formie nadawania i odbioru paczek w postaci paczkomatów, InPost może utrzymać tak niskie ceny, nie tracąc przy tym na jakości. Portal Sendit jest natomiast pośrednikiem, który ułatwia wszelkie formalności i pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Jak korzystać z Sendit – platformy, dzięki której przesyłki opuszczają Lublin kurierem InPost?


Platforma Sendit pozwala zapoznać się z ofertami różnych kurierów, by następnie klient mógł wybrać najbardziej atrakcyjną cenę za nadanie paczki. Jednym z przewoźników, który charakteryzuje się najlepszymi warunkami jest InPost. Jak to działa? Po zalogowaniu się na platformie należy wybrać „paczkomaty InPost”, aby nadać paczkę. Następnie należy wypełnić krótki formularz, podając informacje na temat przesyłki, która ma opuścić Lublin. Są to między innymi wymiary oraz waga paczki. Należy pamiętać, że nie mogą przekroczyć 41 x 38 x 64 cm, a waga nie może być wyższa niż 25 kilogramów razem z opakowaniem. Pozwoli to na komfortowe umieszczenie przesyłki w wybranej komorze paczkomatu InPost. Lublin ma wiele punktów nadawania i odbioru przesyłek, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla mieszkańców.

Pozostałe benefity, wynikające z korzystania z InPost przez Sendit


Nie tylko osoby indywidualne mają prawo do zadowolenia z faktu, że nie muszą podpisywać umowy z kurierem, by otrzymać atrakcyjne ceny. Również firmy korzystają z atrakcyjnych benefitów. Przede wszystkim Sendit wraz ze swoim partnerem InPost, pozwala na integrację sklepu internetowego i konta Allegro z platformą. Dzięki temu dane o odbiorcach zaciągają się automatycznie, co zapewnia dużą wygodę i oszczędność czasu.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies