Oddział InPost Kraków

 

InPost Kraków


Kraków grywa wyjątkową rolę w historii Polski. Dawna stolica była świadkiem wielu niesłychanie ważnych wydarzeń dotyczących naszego kraju. Dziś miasto może się poszczycić wyjątkowo piękną architekturą, a jednocześnie Kraków stanowi najważniejszy ośrodek na południu Polski, wynika to z dużej liczby mieszkańców, jak również prężnie działającego tutaj biznesu. W takim otoczeniu Kraków i jego okolice stały się także jednym z najważniejszych w kraju rynkiem usług kurierskich. Mieszkańcy Krakowa coraz częściej zamiast tradycyjnych przewoźników wybierają paczkomaty InPost. To okazja do oszczędności, a mieszkańcy miasta są znani z racjonalnego zarządzania finansami. Aby zaproponować jeszcze niższe ceny i wygodne porównywanie ofert InPost i innych kurierów w jednym miejscu, stworzyliśmy serwis Sendit.

Kraków na kurierskiej mapie Polski


Grubo ponad 700 tys. osób zamieszkujących Kraków sprawia, że miasto jest ważnym punktem na polskiej mapie usług kurierskich, świadczonych przez InPost oraz innych przewoźników. Dodatkowo miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem gospodarczym. Kilka lat temu Kraków otrzymał wyróżnienie w postaci znalezienia się na liście 120 najatrakcyjniejszych miast świata. Nic dziwnego, że w każdym zakątku miasta znajdziemy paczkomaty InPost, z których klienci indywidualni nadają paczki do przyjaciół z całego kraju, a przedsiębiorcy zajmujący się handlem wysyłkowym umieszczają w nich towar przeznaczony dla swoich klientów. W ostatnich latach coraz większego znaczenia nabiera biznes e-commerce, a InPost doskonale wpisuje się w jego potrzeby.

Sendit – sprawdzony sposób na tańsze wysyłki przez InPost i tradycyjnych kurierów


W Krakowie nie brakuje dużych przedsiębiorstw i podmiotów handlowo-usługowych. Dla nich dostęp do profesjonalnych usług kurierskich jest jednym z fundamentów działalności. Duże firmy, które wybrały Kraków jako swoją siedzibę lub jeden z ważnych oddziałów, mogą wysyłać paczki i palety znacznie taniej za sprawą stałych umów z kurierami. Mniejsi klienci indywidualni i biznesowi coraz częściej wybierają paczkomaty InPost, ale jednocześnie chcąc zachować elastyczność sięgają niekiedy po usługi tradycyjnych kurierów, by wysyłać paczki z Krakowa. Z myślą o wszystkich klientach lubiących oszczędności uruchomiliśmy innowacyjną platformę Sendit. InPost podobnie jak kilka wiodących firm kurierskich działających w Polsce to nasi stali partnerzy. Dzięki temu wygodne porównanie ofert i preferencyjne stawki są dostępne dla wszystkich klientów zamieszkujących Kraków, bez konieczności podpisywania umowy z InPost lub inną firmą kurierską.

Jak korzystać z Sendit w mieście Kraków?


Kraków to miasto, z którego pochodzi znaczna cześć klientów Sendit, korzystających z paczkomatów InPost i usług tradycyjnych firm kurierskich. Aby nadawać paczki przez naszą platformę wystarczy założyć indywidualne konto na stronie. Klient, który chce porównać oferty dostępne w Krakowie przechodzi do formularza nadania paczki. Użytkownik zdecydowany na InPost musi wybrać opcję nadania jej w paczkomacie, następnie uzupełniamy dane nadawcy, zaznaczając na mapie także wybrany paczkomat InPost. Wpisując kod pocztowy odbiorcy i jego dane kontaktowe wskazujemy natomiast paczkomat odbiorczy InPost. Kolejna część formularza wiąże się z gabarytami paczki, której waga nie może przekraczać 25 kg, a wymiary muszą spełniać podane na naszej stronie kryteria. Część paczkomatów InPost oferuje możliwość wysyłki paczki z Krakowa lub do Krakowa za pobraniem. Paczka opuszczająca Kraków za sprawą InPost jest standardowo ubezpieczona do kwoty 500 zł, jednak polisę można rozszerzyć do nawet 20 tys. złotych.

InPost i inni kurierzy na Sendit – dlaczego warto?


Korzystanie z InPost i innych kurierów poprzez naszą platformę jest tańsze, a nie wymaga deklarowania miesięcznej liczby wysyłek i podpisywania umowy. Rozliczenie za usługi InPost i innych kurierów odbywa się na podstawie miesięcznej faktury lub przy każdym zleceniu. Klientów, którzy prowadzą działalność wysyłkową zamieszkujących Kraków cieszy fakt, że platforma Sendit posiada integrację z portalem Allegro, a także sklepami internetowymi.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies