Oddział InPost Koszalin

InPost Koszalin

Na terenie Koszalina mieszka aktualnie około 107 tysięcy osób, co czyni miasto jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych, kulturalnych, handlowych i edukacyjnych na terenie Pomorza. Przez wiele lat gospodarka Koszalina była ściśle związana z rybołówstwem. Obecnie prężnie rozwijają się tu także inne branże. To wszystko sprawia, że w Koszalinie istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, zarówno w tradycyjnym wydaniu, jak i w formie paczkomatów InPost. Firma InPost zapewnia mieszkańcom Koszalina tańszą i dość wygodną alternatywę wobec konkurencyjnych firm kurierskich. Jednocześnie istnieją sposoby, by stawki za usługi InPost i innych przewoźników udało się obniżyć nawet o kilkadziesiąt procent. Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. InPost i inni wiodący przewoźnicy to nasi partnerzy. Dzięki temu mieszkańcy Koszalina mogą obniżyć koszt wysyłek nawet o kilkadziesiąt procent. Jak dokładnie działa platforma Sendit?

Koszalin – zapotrzebowanie na usługi kurierskie i paczkomaty w mieście

W każdym mieście zamieszkanym przez ponad 100 tysięcy mieszkańców zapotrzebowanie na usługi kurierskie oraz paczkomaty InPost jest w naturalny sposób wysokie. Koszalin nie jest pod tym względem wyjątkiem na mapie Polski. Poza klientami indywidualnymi z tego typu wsparcia korzystają także lokalni przedsiębiorcy, dla których InPost staje się ciekawą alternatywą. Koszalin zapewnia dogodne warunki do rozwoju biznesu. W mieście działa między innymi podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co daje przedsiębiorcom preferencyjne warunki. Z usług InPost korzystają więc zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, których miejscem działania jest Koszalin i okolice. W mieście znajdziemy gęstą sieć paczkomatów InPost, dlatego jest to rozwiązanie niemal również wygodne jak tradycyjne usługi kurierskie. Za to sporo tańsze. Wysyłając paczkę do innego polskiego miasta zdecydowanie warto rozważyć wybór InPost.

InPost najtaniej i na elastycznych zasadach dzięki innowacyjnej platformie Sendit

Mieszkańcy Koszalina mają szansę korzystać z InPost na jeszcze bardziej opłacalnych zasadach, podobnie jak usług innych, działających tradycyjnie firm kurierskich. W tym celu stworzyliśmy platformę Sendit, a InPost wraz wieloma wiodącymi przewoźnikami zalicza się do grona naszych partnerów. Wynegocjowane niższe stawki przysługują naszym klientom. Dzięki temu nadanie paczki InPost lub tradycyjnym kurierem w Koszalinie może być tańsze nawet o kilkadziesiąt procent względem cen regularnych proponowanych przez przewodników. Porównanie wielu ofert i wybór najkorzystniejszej spośród nich odbywa się w chwili nadawania paczki przez internet, dlatego rozwiązanie jest bardzo wygodne. Najważniejszy zaś pozostaje fakty, że aby uzyskać dostęp do rabatów w Koszalinie lub okolicach nie trzeba podpisywać umowy z InPost, ani żadnym innym podmiotem.

Jak Koszalin nadaje paczki taniej dzięki Sendit?

Sendit działa w sposób intuicyjny a jego obsługa jest prosta. Najpierw logujemy się na portalu i przechodzimy do formularza. W nim uzupełniamy dane nadawcy wraz adresem (w tym Przypadku Koszalin) oraz dane odbiorcy. Następnie przechodzimy do uzupełnienia rubryk dotyczących gabarytów przesyłki podając jej wymiary i wagę, a także rodzaj opakowania. Później na dole strony ukażą się oferty InPost innych kurierów. Wystarczy jeszcze tylko wybrać paczkomat nadawczy w Koszalinie i odbiorczy w dowolnym miejscu w Polsce i dostarczyć paczkę do nadawczego.

Wszystkie zalety nadawanie paczek w paczkomatach InPost poprzez platformę Sendit

Jakie jeszcze zalety i przywileje wiążą się z nadawaniem paczek w paczkomatach InPost w Koszalinie przez Sednit.pl? Klienci nie są zobowiązani do podpisywania jakichkolwiek umów, jednak rabaty rosną wprost proporcjonalnie do wielkości i liczby zamówień. Rozliczenie za usługi InPost i innych kurierów może odbywać na podstawie faktury zbiorczej. Ponadto platformę Sendit można w prosty sposób zintegrować ze sklepem internatowym lub kontem na portalu Allegro.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies