Oddział InPost Gliwice

 

InPost Gliwice


Gliwice to kolejne ważne miasto śląskiej aglomeracji, która wciąż zmienia swój charakter z typowo górniczego na bardziej nowoczesny związany z innowacyjnym przemysłem i wysokiej klasy usługami. Miasto stanowi ważny rynek dla działających na polskim rynku firm kurierskich. Oddział InPost Gliwice należy do najważniejszych i najbardziej zapracowanych w południowej Polsce. Klienci mają również do dyspozycji tradycyjnych kurierów. Paczkomaty InPost pozwalające na wysyłkę paczek do całego kraju to korzystna alternatywa, przede wszystkim ze względów finansowych. Miasta takie jak Gliwice, by dalej się rozwijać potrzebują profesjonalnych i tanich usług. Niezależnie od tego, czy klienci wybierają InPost, czy ofertę tradycyjnych firm kurierskich stworzyliśmy dla nich możliwość oszczędności w postaci portalu Sendit – innowacyjnej platformy kurierskiej stanowiącej odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gliwic i lokalnego biznesu.

Rynek usług kurierskich w mieście Gliwice


Gliwice zamieszkane przez ponad 180 tysięcy osób stanowią ważny ośrodek na gospodarczej mapie Polski. Miasto jest jednym z najważniejszych punktów przemysłu motoryzacyjnego. Wyjeżdżają z niego montowane tu samochody osobowe, jak również komponenty do aut. Dodatkowo w Gliwicach mieszczą się zakłady zbrojeniowe, w których produkuje się czołgi. Poza tym wciąż czynna pozostaje jedna kopalnia, co oznacza, że dawny charakter miasta nie uległ całkowitej przemianie. Jeśli dodamy do tego dużą liczbę mieszkańców i tranzytowe położenie na styku dwóch autostrad, jest oczywiste, że Gliwice potrzebują wyspecjalizowanych usług kurierskich, które w mieście świadczy między innymi firma InPost. Klienci indywidualni i biznesowi mogą korzystać również z usług innych kurierów, działających w sposób klasyczny. Paczkomaty InPost to między innymi ciekawa alternatywa dla handlu wysyłkowego. W Gliwicach działają między innymi sklepy internetowe, dla których kurierzy są bardzo ważny elementem działalności.

Paczki InPost i innych kurierów w niskiej cenie – Sendit


Aby wznosić swój biznes na wyższy poziom, klienci z Gliwic potrzebują wygodnych, tanich i pozwalających na oszczędność czasu rozwiązań. Dotyczy to oczywiście między innymi wysyłania paczek. Takim rozwiązaniem jest portal Sendit. Użytkownicy z Gliwic mogą dzięki niemu w jednym miejscu, w momencie nadawania paczki porównań oferty wielu firm kurierskich pod względem finansowych i szczegółów usługi. Dzięki temu mniejsze firmy mogą dotrzymać kroku wyższym, które z kurierami podpisują stałe umowy. A przecież Gliwice to również ważny ośrodek dla małych i średnich przedsiębiorstw. Również klienci indywidualni, którzy wysyłają paczki do swoich znajomych i rodziny z całej Polski bardzo chętnie korzystają z InPost. Dzięki Sendit oferty nadawania paczek w paczkomatach InPost, podobnie jak usługi innych kurierów są znacznie tańsze – proporcjonalnie do wielkości zamówień, ale na elastycznych zasadach.

W jaki sposób Gliwice korzystają z Sendit, by oszczędzać?


Aby paczka opuściła Gliwice za sprawą InPost lub innego kuriera, należy zalogować się w serwisie Sendit. W standardowym trybie klient wybiera z wielu ofert w momencie nadania paczki. Jeśli jednak użytkownik jest zdecydowany na InPost, może od razu przejść do nadawania paczki w paczkomacie. Wówczas do formularza wpisujemy dane odbiorcy i adres oraz dane i adres nadawcy (Gliwice). Z mapy wybieramy natomiast nadawczy i odbiorczy paczkomat InPost. Niektóre z nich również na terenie Gliwic obsługują przesyłki za pobraniem. Paczka nie może przekraczać 25 kilogramów wagi, a także podanych na stronie wymiarów.

InPost i inni kurierzy na naszej platformie – wiele korzyści


Kolejną zaletą Sendit jest możliwość integracji platformy z kontem Allegro oraz e-sklepem. Korzystanie z InPost i innych kurierów staje się wygodniejsze dla firm prowadzących handel wysyłkowy. Dodatkowo klienci z Gliwic mają do wyboru rozliczenie przy każdym zlecenie lub co miesiąc w postaci faktury. Współpraca odbywa się na luźnych zasadach – bez umowy podpisywanej z Sendit lub kurierem typu InPost oraz bez konieczność deklarowania zapotrzebowania.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies