Oddział InPost Gdynia

 

InPost Gdynia


Prawie 250 tysięcy mieszkańców, nadmorskie położenie, port i niesamowita historia rozwoju sprawiają, że Gdynia to miasto z ogromnym potencjałem. W raz z Sopotem i Gdańskiem tworzy jedną z najważniejszych w Polsce aglomeracji. Gdynia poza firmami związanymi z portem jest siedzibą i filią wielu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw działających w branży przemysłowej i usługowej. To wszystko sprawia, że miasto charakteryzuje się wysokim zapotrzebowaniem na usługi kurierskie. W Gdyni spotkamy ciężarówki wielu przewoźników, jak również liczne paczkomaty InPost. Z tego rodzaju usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi wysyłający paczki do adresatów w kraju i za granicą. Aby umożliwić mieszkańcom Gdyni oszczędności na korzystaniu z InPost i innych przewoźników znanych z profesjonalizmu, założyliśmy serwis Sendit. Tańsze przesyłki z Gdyni odbywają się na elastycznych zasadach.

Gdynia na rynku usług kurierskich w Polsce


Gdynia z uwagi na swoją niezwykłą przedwojenną historię kojarzy się z wielkimi ambicjami. Dzisiaj towarzyszą one pracowitym mieszkańcom miasta, jak również działającym tutaj prężnie przedsiębiorcom związanym z gospodarką morską i innymi branżami. Nadmorskie położenie sprawia, że Gdynia jest jednym z polskich okien na świat i areną ożywionej wymiany gospodarczej przede wszystkim z państwami skandynawskimi. Jeśli dodamy do tego potrzeby mieszkańców miasta, nie może dziwić, że InPost Gdynia to jeden z najprężniej działających oddziałów tej regionalnych tej odnoszącej sukcesy firmy kurierskiej. Paczkomaty InPost stanowią dla wielu klientów doskonałą alternatywę, dzięki którym redukują oni koszty wysyłek. Nadawanie ich paczkomacie InPost jest tańsze, co wiąże się także z odbiorem przesyłki z paczkomatu.

Sendit – InPost i inni kurierzy w znacznie niższej cenie


Miasta takie jak Gdynia opierają się między innymi na konkurencyjności. Właśnie ona była jednym z najważniejszych założeń stojących za powstaniem platformy Sendit. InPost i kilka innych sprawdzonych, wiodących firm kurierskich działających na rodzimym rynku są naszymi partnerami. W ten sposób niższe ceny i porównanie wielu usług jednocześnie jest możliwe w jednym miejscu i wygodny sposób. Dotychczas głównie najwięksi klienci mogli liczyć na rabaty za korzystanie z usług InPost oraz podobnych firm. Dzięki Sendit zniżki są dostępne dla wszystkich, ale nie wymagamy od naszych klientów podpisywania jakiejkolwiek umowy, a także określania swojego zapotrzebowania na usługi InPost z wyprzedzeniem. Gdynia podobnie jak inne polskie miasta korzysta z rozwoju rynku kurierskiego na polskim rynku. Pragniemy, by oferta InPost innych kurierów była jeszcze bardziej przystępna dla wszystkich.

Gdynia wysyła paczki taniej. Jak korzystać z Sendit


Gdynia to miasto, w którym nie brakuje paczkomatów InPost. Z tego względu klienci z tego miasta chętnie wybierają właśnie paczkomaty. Na platformie Sendit nadanie paczki z Gdyni jest bardzo proste. Wystarczy uzupełnić dane kontaktowe odbiorcy i nadawcy, a także wybrać paczkomat InPost nadawczy na terenie Gdyni i paczkomat odbiorczy preferowany przez adresata. Należy pamiętać o jednym warunku. Wymiary paczki nadanej w InPost nie mogą przekraczać 41 x 38 x 64 cm, zaś jej waga nie może być wyższa niż 25 kilogramów (wraz z opakowaniem). Oczywiście takie normy wynikają z możliwość logistycznych. Niektóre paczkomaty InPost są wyposażone w możliwość obsługi przesyłki za pobraniem do 5000 zł. Możliwe jest także wykupienie dodatkowego ubezpieczenia do 20 tys. zł.

InPost i pozostali wiodących kurierzy na Sendit.pl – wszystkie korzyści


Sendit oferuje tanie przesyłki paczek do polskich miast z Gdyni realizowane przez InPost i innych kurierów. Jednak na tym korzyści się nie kończą. Sklepy internetowe, których nie brakuje w Gdyni mogą zintegrować serwis ze swoją stroną, a także kontem na portalu Allegro. Kolejną korzyść dla klientów stanowi rozliczenie miesięczne na podstawie zbiorczej faktury jako opcja. Klienci, którzy korzystają z kurierów takich jak InPost w większym zakresie, zapłacą na Sendit proporcjonalnie mniej.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies