Oddział DPD Zielona Góra

 

DPD Zielona Góra – w jaki sposób znacząco obniżyć ceny wysyłek?

Zielona Góra jest największym miastem województwa lubuskiego i ważnym ośrodkiem w regionie. Tutaj swoje siedziby ma część regionalnych władz wojewódzkich. Miasto to także arena intensywnej współpracy gospodarczej z Niemcami, ze względu na położenie w niewielkiej odległości o zachodniej granicy naszego kraju. Znaczna liczba mieszkańców w połączeniu ze wspomnianymi czynnikami sprawia, że Zielona Góra jest jednym z ważniejszych punktów na polskim rynku usług kurierskich. Swój oddział ma tu również jeden z wiodących przewoźników – firma DPD. W Zielonej Górze z usług kurierskich korzystają nie tylko największe firmy, ale również klienci indywidualni i mniejsze przedsiębiorstwa, którym także zależy na obniżeniu cen usług świadczonych przez DPD i innych kurierów. Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie stworzyliśmy Sendit – innowacyjną platformę, która pozwala bez wychodzenia z domu zamówić wysyłki kurierskie w DPD i innych firmach w cenie znacznie niższej od regularnej,.

Zielona Góra – zapotrzebowanie na usługi kurierskie i gospodarka miasta

Między innymi przygraniczne położenia i centralny charakter miasta dla regionu lubuskiego sprawiają, że Zielona Góra to ważne miejsce na gospodarczej mapie Polski. Miasto zamieszkane przez ponad 130 tysięcy mieszkańców jest między innymi ze względu na rozwijający się tu sektor informatyczny. Swoje filie otwiera tutaj także wiele niemieckich firm. Zielona Góra jest jednocześnie ważnym ośrodkiem przemysłu drzewnego. W mieście działa także Strefa Aktywności Gospodarczej „Spalony Las”. Odział DPD Zielona Góra oraz inne firmy kurierskie odpowiadają na zapotrzebowanie mieszkańców i lokalnego biznesu. Ciężarówki DPD rozwożą przesyłki na terenie całego kraju, a także za granicę.

Wysyłki kurierem DPD kilkadziesiąt procent tańsze – to możliwe!

Zielona Góra jest siedzibą wielu dużych przedsiębiorstw bądź ich lokalnych oddziałów, które dzięki stałemu zapotrzebowaniu na usługi kurierskie mogą wynegocjować z DPD i podobnymi firmami bardzo korzystne warunki. Platforma Sendit sprawia, że na podobne udogodnienia mogą liczyć także klienci indywidualni wysyłający paczki do swoich rodzin i przyjaciół, jak również mniejsze firmy działające w Zielonej Górze, na przykład prowadzące handel wysyłkowy. Kuriera DPD można zamówić bez wychodzenia z domu, na dokładnie takich samych zasadach jak bezpośrednio na stronie firmy, lecz w niższej cenie, jednocześnie korzystając z porównania ofert konkurencji. Usługę realizuje oczywiście DPD Zielona Góra.

Zielona Góra – jak wysłać paczkę z miasta w najniższej cenie?

W jaki sposób wysyłać paczki i palety z Zielonej Góry w niższej cenie? Wystarczy zalogować się na platformie Sendit, by zyskać dostęp do ofert wielu firm kurierskich w jednym miejscy, w tym oczywiście DPD. Następnie podajemy dane nadawcy, w tym miasto, którym będzie oczywiście Zielona Góra bądź jedna z okolicznych miejscowości. Dalej przechodzimy do adresu i danych odbiorcy. Można je na stałe zapisać, by w przyszłości wybierać wygodnie odbiorców z listy oszczędzając czas. Po podaniu gabarytów przesyłki paczkowej lub paletowej na stronie ukażą się oferty DPD i konkurencyjnych firm w cenach niższych od regularnych. Po wydrukowaniu listu przewozowego wystarczy poczekać, aż kurier DPD Zielona Góra odbierze przesyłkę, która wyruszy do odbiorcy w Polsce lub za granicą. Do wyboru są także dostępne inne opcje oferowane przez odział DPD Zielona Góra, w tym między innymi dostawa w ciągu 24 godzin oraz dodatkowe ubezpieczenie paczki.

Dlaczego warto skorzystać z Sendit zamawiając usługi DPD lub innego kuriera?

Oszczędność pieniędzy to nie jedyny powód do korzystania z usług DPD Zielona Góra lub innej firmy kurierskiej poprzez platformę Sendit. Podchodzimy elastycznie do naszych klientów, dlatego nie wymagamy podawania z wyprzedzeniem zapotrzebowania miesięcznego, jak również nie podpisujemy z naszymi klientami umowy. Klienci, dla których Zielona Góra jest miejscem prowadzenia handlu wysyłkowego mogą liczyć na inne ważne udogodnienie. Platforma Sendit może zostać zintegrowana ze sklepem internetowym lub kontem na Allegro, co ułatwia zamawianie wysyłek w DPD lub u innego kuriera.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies