Oddział DPD Zabrze

 

Kurier DPD Zabrze

Ponad 177 tysięcy mieszkańców sprawia, że Zabrze jest jednym z najważniejszych miast na Górnym Śląsku. Miasto jest oczywiście znane z jednego z najbardziej utytułowanych w Polsce klubów piłkarskich – miejscowego Górnika oraz przemysłu wydobywczego, który kwitł tutaj przez dziesięciolecia. Obecnie Zabrze staje się typowym nowoczesnym miastem poprzemysłowym, w którym prężnie rozwija się również sektor usług. Duża liczba mieszkańców oraz lokalne przedsiębiorstwa wpływają na wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które podobnie jak w całym kraju świadczy tu także firma DPD. Aby mieszkańcy Zabrza mogli korzystać z tych usług w cenach nawet kilkadziesiąt procent niższych od regularnych, stworzyliśmy innowacyjną platformę Sendit, która jest czymś więcej niż porównywarką cenową. Dlaczego warto zamawiać kuriera DPD w ten właśnie sposób?

Zabrze i jego zapotrzebowanie na usługi kurierskie

Ciężarówki i budynki z logiem DPD spotkamy na terenie całej Polski. Przewoźnik ze względu na profesjonalne usługi oraz konkurencyjne ceny zyskał w ostatnich latach dużą popularność w naszym kraju a Zabrze i cała aglomeracja górnośląska nie są pod tym względem wyjątkami. Z usług DPD korzystają zarówno klienci indywidualni wysyłający paczki do swoich i rodzin i znajomych na terenie całego kraju i Europy, jak również lokalny biznes. DPD i inni wiodący kurierzy umożliwiają wygodna współpracę z klientami i partnerami biznesowymi w kraju i za granicą. Z tego względu Zabrze jest lokalizacją jednego z większych lokalnych oddziałów DPD, do którego trafiają paczki i palety w okolicy, by następnie wyruszyć w drogę do swoich odbiorców.

Przesyłki kurierskie DPD tańsze o kilkadziesiąt procent

Przedsiębiorcy i klienci indywidulani korzystający z usług DPD i zamieszkujący Zabrze w naturalny sposób dążą do oszczędności na wysyłkach kurierskich. Za zwyczaj najwięcej w tej kwestii mogą ugrać większe przedsiębiorstwa, które planują swoje budżety i działania z wyprzedzeniem. Wiedząc ile paczek miesięcznie za ich sprawą opuści Zabrze, mogą podpisać z DPD i innymi kurierami stałą umowę o współpracy, a co za tym idzie wynegocjować bardzo korzystne stawki za nadane przesyłki. Dzięki platformie Sendit będącej partnerem wiodących działających w Polsce firm kurierskich,  w tym DPD, z niższych stawek korzystać mogą także klienci indywidualni zamieszkujący Zabrze, a także mniejsze firmy. Współpraca odbywa się na elastycznych i wygodnych zasadach, a kuriera DPD lub innego przewoźnika można zamówić z łatwością bez konieczności opuszczania domu lub biura. Paczki opuszczające Zabrze są przewożone dokładnie na takich samych zasadach, jak w przypadku bezpośredniego zamówienia na stronie DPD, jednak usługa jest tańsza.

Tańsze paczki z miejscowości takich jak Zabrze. Jak działa Sendit?

Aby korzystać z Sendit wystarczy założyć konto na naszym portalu. Klient zamieszkujący Zabrze musi podać swój adres nadawcy oraz adres odbiorcy. Odbiorców, do których kurier DPD będzie woził paczki można zapisywać i następnie wybierać z listy. W kolejnym korku należy podać wymiary paczki oraz jej wagę, jak również rodzaj opakowania. Te informacje służą do wyceny przesyłki paczki lub palety i pomogą w pracy kurierowi DPD odwiedzającemu Zabrze. Później przechodzimy do wyceny. Oferty DPD i innych kurierów pojawią się na dole strony. Po dokonaniu wyboru wystarczy zamówić usługę, a kurier DPD zjawi się pod wskazanym adresem w Zabrzu, by zabrać przesyłkę.

Dlaczego jeszcze warto zamawiać DPD lub innego kuriera w ten sposób?

Dlaczego Sendit to więcej korzyści poza niższą ceną? Oferujemy wygodne rozwiązania dla branży e-commerce i e-sklepów, których siedzibą jest Zabrze. Platformę można z prosty sposób zintegrować z kontem na portalu aukcyjnym lub stroną sklepu internetowego. Zamawianie kuriera DPD lub usług innej firmy w Zabrzu nie wymaga podpisywania umowy i określania liczby zamówień z wyprzedzeniem. Z drugiej strony, im przesyłka jest większa, tym klient zapłaci za usługę DPD proporcjonalnie mniej.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies