Oddział DPD Toruń

Kurier DPD Toruń


Toruń jest obok Bydgoszczy jedną ze stolic województwa Kujawsko-Pomorskiego. Miasto zasługuje na sławę nie tylko ze względu na osobę najsłynniejszego mieszkańca i jednego z najbardziej znanych Polaków – Mikołaja Kopernika. Toruń, a zwłaszcza jego średniowieczna starówka jest po prostu pięknym i klimatycznym miastem. Obecnie stanowi ono także ważny węzeł komunikacyjny ze względu na bliskość autostrady A1. Tutaj znajduje się także wiele prężnie działających przedsiębiorstw. Z tego względu w Toruniu istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, a firma DPD posiada w mieście jeden ze swoich oddziałów. Z wysyłek paczek korzystają także mieszkańcy Torunia – klienci indywidualni. Aby wszyscy mogli cieszyć z preferencyjnych cen założyliśmy innowacyjną platformę Sendit. Ma niej dostępne są usługi wielu wiodących firm kurierskich jednocześnie, w tym popularnego na polskim rynku DPD.

 

Toruń – wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie


Na ulicach miasta nietrudno dostrzec charakterystyczne ciężarówki ze znanym klientom logiem DPD. Toruń jest miastem, w którym firma posiada jeden ze swoich najważniejszych w Polsce oddziałów. Wynika to nie tylko ze stosunkowo dużej liczby mieszkańców Torunia. DPD i inne firmy świadczące usługi kurierskie dostrzegają w mieście atrakcyjny rynek, także ze względu na działające w miejsce przedsiębiorstwa. Prężnie rozwija się tu między innymi branża farmaceutyczna i medyczna. W mieście działa między innymi Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego i Toruński Park Technologiczny. Z kolei mieszkańcy Torunia chętnie wysyłają prywatne paczki do innych miejscowości w Polsce i za granicą. Kurier DPD ma zasięg na terenie niemal całej Unii Europejskiej, co daje duże możliwości wysyłki towarów czy dokumentów.

 

Usługi kurierskie DPD i innych wiodących firm w niespotykanie niskiej cenie


Duże firmy działające w Toruniu mogą z łatwością uzyskać preferencyjne warunki we współpracy z przewoźnikami takimi jak DPD. Toruń jest w końcu ważnym węzłem komunikacyjnym, co też działa na ich korzyść. Przede wszystkim jednak, duże przedsiębiorstwa z wyprzedzeniem planują swoje budżety i produkcję, dlatego są w stanie podpisać z kurierami stałą umowę. Stoją za nią regularne zamówienia i określenie przewidywanego wolumenu paczkowego. Dotychczas tak niskie ceny były dostępne jedynie dla dużych klientów biznesowych. Sendit jako partner DPD i innych wiodących firm kurierskich również posiada preferencyjne warunki współpracy, które udostępnia swoim klientom. Wysyłkę przez DPD w Toruniu można wygodnie zamówić bez wychodzenia za domu, podobnie jak na stronie przewoźnika. Jest ona realizowana w identyczny sposób, z tą różnica, że Sendit gwarantuje klientom niskie ceny i wybór spośród ofert kilku przewoźników.

 

W jaki sposób zamówić kuriera poprzez Sendit w Toruniu?


Korzystanie z Sendit jest proste zarówno w Toruniu, jak i całym kraju. Wystarczy założyć na platformie indywidualne konto. Następnie uzupełniamy dane nadawcy w raz z miastem (Toruń), ulicą, numerem domu i lokalu oraz kodem pocztowym. Podobnie należy wypełnić formularz z danymi odbiorcy przesyłki, które można dla wygody zapisać na przyszłość, jeśli wysyłka nie jest jednorazowa. Ważne rubryki w uzupełnianym formularzu dotyczą gabarytów paczki. Jej wymiary i waga decydują o ostatecznej cenie. Po ich uzupełnieniu na dole strony pojawią się oferty kilku wiodących firm kurierskich współpracujących z Sendit, w tym wspomnianego DPD. Paczka opuszcza Toruń może zostać dodatkowo ubezpieczona na wskazaną kwotę. Ponadto istnieje możliwość jej przyspieszonego doręczenia.

 

Dlaczego jeszcze warto zamawiać kuriera DPD w ten sposób?


W Toruniu działają także sklepy internetowe, które chętnie korzystają z usług DPD i innych kurierów. Dużą zaletą korzystania z Sendit jest możliwość zintegrowania platformy z własnym sklepem bądź kontem w serwisie Allegro, z którego prowadzona jest sprzedaż. Pozwala to na zamawianie kuriera DPD w sposób zautomatyzowany. Sendit charakteryzuje się także elastycznymi zasadami współpracy. Podpisywanie umowy nie jest konieczne, podobnie jak określanie własnego miesięcznego zapotrzebowania na usługi kurierskie. Jednocześnie najwięcej zyskując Ci klienci, którzy wysyłają na więcej. To poza niższą ceną i wysoką jakością usług główne powody, dla których mieszkańcy Torunia chętnie korzystają z kuriera DPD poprzez Sendit.
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies