Oddział DPD Siedlce

Kurier DPD Siedlce

 
Chociaż Siedlce historycznie zaliczają się do Podlasia, obecnie administracyjnie należą do województwa mazowieckiego. Miasto zamieszkuje niespełna 80 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu zalicza się ono do najważniejszych ośrodków w regionie. Najważniejszą gałęzią przemysłu w Siedlicach jest branża budowlana. Poza tym w mieście mają siedzibę liczne firmy deweloperskie działające w okolicach, ale również w Warszawie i innych miastach Mazowsza i Podlasia. Zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i klienci prywatni korzystają w Siedlcach z profesjonalnych usług kurierskich, które świadczy tu między innymi dobrze znana firma DPD. Siedlce, podobnie jak wszystkie polskie miasta charakteryzują się rozwojem handlu wysyłkowego, dlatego DPD nie może narzekać na brak klientów. Aby wszyscy klienci mogli korzystać z usług DPD i innych przewoźników w niższych cenach, stworzyliśmy innowacyjną platformę Sendit. Umożliwia ona porównanie wielu ofert, a także uzyskanie nawet kilkudziesięcioprocentowych rabatów na wysyłki kurierskie. W jaki sposób działa platforma? 

Siedlce na gospodarczej i kurierskiej mapie kraju

 
Wszystkie wymienione we wstępie czynniki sprawiają, że Siedlce potrzebują profesjonalnych usług kurierskich. W mieście działa prawie osiem tysięcy podmiotów gospodarczych. Działalność wielu z nich, zarówno większych jak i drobnych przedsiębiorstw opiera się na handlu wysyłkowym. Codziennie ciężarówki wyładowane przesyłkami w formie paczek i palet opuszczają Siedlce. DPD jest właścicielem wielu z nich, ponieważ firma charakteryzuje się wysoką jakością usług, a jednocześnie bardzo konkurencyjnymi cenami. Z usług DPD chętnie korzystają także prywatni klienci zamieszkujący Siedlce i okolice miasta, którzy wysyłają paczki do swoich znajomych i rodziny na terenie całego kraju, a także kupują lub sprzedają przez internet. 

DPD w niespotykanie niskiej cenie dla wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców

 
Wszyscy klienci firm kurierskich zamieszkujący Siedlce w oczywisty sposób dążą do uzyskania jak najniższych stawek za wysyłki paczek. Chociaż kurier DPD oferuje profesjonalne usługi w bardzo konkurencyjnych cenach, stawki można obniżyć jeszcze bardziej – przy regularnych wysyłkach nawet o kilkadziesiąt procent. Jednym ze sposobów jest podpisanie umowy z DPD. Należy jednak wówczas zadeklarować swoje zapotrzebowanie miesięczne, co jest niestety wiążące. Z tego powodu takie rozwiązanie jest raczej dedykowane największym firmom, których siedzibą są Siedlce. Platforma wysyłkowa Sendit w innowacyjny sposób wyrównuje szanse, zapewniając duże zniżki wszystkim klientom. DPD i inni wiodący działający na polskim rynku kurierzy to nasi partnerzy. Dzięki umowie dysponujemy zniżkami, z których korzystają nasi klienci z Siedlec zamawiając kuriera DPD lub innego. Współpraca odbywa się na elastycznych zasadach, ponieważ nie wymaga pospisywania umowy. 

W jaki sposób paczki opuszczają Siedlce taniej? Kilka prostych kroków

 
Aby zamówić kuriera DPD w Siedlcach przez Sendit wystarczy kilka prostych kroków. Po zalogowaniu na portalu wypełniamy formularz wysyłkowy. W nim uzupełniamy najpierw dane nadawcy (w tym przypadku adresem będą Siedlce lub okolice miasta). Następnie przechodzimy do danych i adresu odbiorcy. Po ich uzupełnieniu można zapisać je na przyszłość i następnie wygodnie wybierać ze stworzonej w ten sposób listy. W kolejnej części formularza uzupełniamy dane dotyczące paczki. Do wyceny usługi potrzebne są między innymi jej waga oraz wymiary, ale również rodzaj opakowania. Szczegóły na ten temat w przypadku kuriera DPD można sprawdzić na naszej stronie. Po wypełnieniu formularza na dole ekranu pojawią się oferty DPD i innych działających w Siedlcach firm kurierskich. Wybieramy najkorzystniejszą i drukujemy list przewozowy. Po przesyłkę zgłosi się kurier DPD, a następnie opuści ona Siedlce, by ruszyć w drogę do adresata, gdzie zazwyczaj trafia nazajutrz. 

Wszystkie zalety wynikające z zamawiania kuriera DPD na Sendit.pl

 
Ale to nie wszystkie korzyści płynące z zamawiania kuriera DPD poprzez Sendit. Klienci wysyłający więcej paczek, mogą liczyć na wyższe rabaty. Nie wymaga to jednak podpisania umowy. Osoby, które w mieście Siedlce lub jego okolicach prowadzą handel wysyłkowy ucieszą się z możliwości integracji Sendit ze stroną e-sklepu i portalem Allegro. Wygodne jest także rozliczenie za usługi DPD i pozostałych kurierów. Może się ono odbywać raz w miesiąc na podstawie jednej faktury zbiorczej. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies