Oddział DPD Rzeszów

 

Kurier DPD Rzeszów

Rzeszów jako stolica województwa podkarpackiego to najważniejsze miasto w całym regionie i jedno z najważniejszych w południowej części Polski. Dzięki swojej ciekawej architekturze i malowniczym położeniu stanowi idealne miejsce dla turystów ruszających w Bieszczady. Miasto rozwija się także coraz prężniej pod względem gospodarczym, dlatego tutejsze przedsiębiorstwa podobnie jak mieszkańcy Rzeszowa wykazują coraz wyższe zapotrzebowanie na profesjonalne usługi kurierskie. Na ulicach miasta i okolicznych drogach z łatwością dostrzeżemy auta z logiem DPD i innych wiodących przewoźnikach. Wspomniana firma DPD posiada w Rzeszowie najważniejsze w tym regionie centrum dystrybucyjne, dzięki któremu paczki opuszczające Rzeszów sprawnie docierają do swoich odbiorców w Polsce i na świecie. Aby osoby zamieszkujące Rzeszów i prowadzące tu biznes mogły korzystać z usług DPD i innych firm kurierskich w jeszcze niższych cenach, uruchomiliśmy innowacyjną platformę Sendit, która jest czymś znacznie większym niż zwyczajną porównywarką cenową.

Rzeszów – transport i usługi kurierskie

Jako największe miasto w regionie, Rzeszów stanowi okno na świat dla całego Podkarpacia. Znajduje się tutaj między innymi międzynarodowy port lotniczy, z którego realizowane są połączenia do wielu Europejskich miast. Rzeszów jest także połączony z resztą kraju dość sprawną komunikacja kolejową, a w transporcie drogowym coraz ważniejsza rolę odgrywa wciąż budowana autostrada A4. Tutejsi przedsiębiorcy i mieszkańcy potrzebują jednak nie tylko dobrych możliwości przemieszczania się po kraju i Europie, ale także profesjonalnych usług kurierskich, dzięki którym mogą wysyłać przesyłki do swoich partnerów biznesowych i przyjaciół za pośrednictwem DPD i innych wiodących firm. Wspomniana firma DPD wybrała Rzeszów jako jeden ze swoich najważniejszych oddziałów. Chociaż usługi kurierskie nie są drogie, dotychczas największe przedsiębiorstwa mogły liczyć na jeszcze większe obniżenie cen. Dzieje się tak za sprawą stałych umów podpisywanych z firmami takimi jak DPD, które oznaczają konieczność składania dużych i regularnych zamówień. Platforma Sendit została założona po to, by niższe ceny były dostępne dla każdego.

Kurier DPD w niskiej cenie dla każdego

Jak to możliwe, że osoby zamieszkujące Rzeszów mogą teraz korzystać z DPD w niższych cenach niż regularne, oferowane na stronie przewoźnika? Dzięki Sendit mniejsi klienci mogą połączyć swoje siły, ponieważ na stałe współpracujemy z DPD i innymi firmami kurierskimi. W ten sposób każdy klient zamieszkujący Rzeszów i okolice miasta może skorzystać ze zniżek, do tej pory dostępnych jedynie dla największych graczy, na przykład dużych firm, których siedzibą lub ważnym odziałem jest Rzeszów.

Paczki Rzeszów – dowolne miejsce. Jak skorzystać z Sendit?

Aby skorzystać z najniższych cen dostępnych na Sendit wystarczy zarejestrować się na portalu. W ten sposób mieszkańcy Rzeszowa mogą zamówić między innymi kuriera DPD w taki sposób, jak odbywa się to na stronie samej firmy. Najpierw wypełniamy rubryki z adresem nadawcy, jako miasto wpisując oczywiście Rzeszów lub inna miejscowość na podkarpaciu. Następnie w ten sam sposób należy podać dane odbiorcy przesyłki. Te ostatnie można zapisać w systemie, dzięki czemu w przypadku regularnych wysyłek przez DPD bądź innego wiodącego kuriera, wystarczy wybrać adresata z listy. Kolejne rubryki formularza dotyczą charakterystyki przesyłki która opuści Rzeszów. Mogą to być paczki lub całe palety. Podajemy ich rozmiar, wagę, a także rodzaj opakowania. Te informacje ułatwią pracę kurierowi DPD, który przyjedzie po przesyłkę, jak również posłużą do wyceny usługi. Po wykonaniu tego kroku na dole strony ukażą się oferty poszczególnych kurierów w tym DPD, w cenach niższych pod regularnych. Należy wybrać najkorzystniejszą z nich. Później, jak w standardowej usłudze kurier przyjedzie pod wskazaną lokalizację w Rzeszowie i zabierze przesyłkę.

DPD na platformie Sendit – pozostałe korzyści

Poza niższą ceną, klienci DPD, którzy w Rzeszowie prowadzą swój biznes mogą skorzystać z jeszcze jednego udogodnienia. Jest nim możliwa integracja platformy z kontem na portalu aukcyjny Allegro lub e-sklepem. Na uwagę zasługuje także elastyczna współpraca. Korzystanie z DPD [lub innego kuriera poprzez platformę Sendit nie wymaga podpisywania umowy oraz podawania wolumenu paczkowego na miesiąc. Zasad jest prosta – im zamówienia wyższe, tym klient zapłaci za usługę proporcjonalnie niższą cenę. Poza tym usługi oferowane przed DPD, takie jak ubezpieczenie przesyłki czy przyspieszona dostawa są całkowicie dostępne, jak na samej stronie DPD. Rzeszów i cały region zasługują na tak oszczędne i wygodne rozwiązania.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies