Oddział DPD Legnica

 

Kurier DPD Legnica

 
Legnica zamieszkana przez 100 tysięcy osób to jedno z największych i najważniejszych miast na Dolnym Śląsku. Chociaż w Legnicy nie działa żadna kopalnia, historia miasta, a w dużej mierze także jego teraźniejszość są ściśle związane z przemysłem miedziowym. Nie oznacza to jednak, że w mieście nie działają inne przedsiębiorstwa, reprezentujące odmienne branże, w tym handel wysyłkowy. Z tego względu, biorąc także potrzeby mieszkańców Legnicy w mieście istnieje duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które świadczą tu wszyscy wiodący przewoźnicy, w tym DPD. Chociaż kurier DPD oferuje bardzo konkurencyjne ceny, można obniżyć jej jeszcze bardziej. Wystarczy skorzystać z innowacyjnej platformy wysyłkowej Sendit. 

Legnica na mapie usług kurierskich

 
Dlaczego oddział DPD Legnica ma pełne ręce roboty? Z pewnością wpływają na to potrzeby indywidualnych klientów. Coraz częściej wysyłamy paczki do swoich rodzin i przyjaciół. Poza tym sprzedajemy i kupujemy przez internet meble, odzież, elektronikę i wiele innych akcesoriów. Kurierzy tacy jak DPD obsługują również mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Legnica związana z przemysłem Miedziowym jest więc atrakcyjnym rynkiem. W mieście działa między innymi Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy związany z KGH oraz huta miedzi. Gospodarkę napędza także tutejsza specjalna strefa ekonomiczna oraz park technologiczny. Legnica jest więc miastem, na którego ulicach stosunkowo często ujrzymy ciężarówkę z logo kuriera DPD. Legnica to także miasto, w którym działają mniejsze firmy, choćby zajmujące się handlem wysyłkowym. Kurier DPD ze swoimi atrakcyjnymi cenami jest dla nich naturalnym partnerem. 

Kurier DPD w atrakcyjnej cenie!

Legnica potrzebuje tanich usług kurierskich, które zapewnia DPD. Przedsiębiorczy klienci szukają jednak kolejnych oszczędności. Te można wygenerować między innymi podpisując stałą umowę z jednym z przewoźników, w tym również DPD. Na czym polegają korzyści płynące z takiego rozwiązania? W zamian za zadeklarowanie miesięcznego zapotrzebowania, klient uzyskuje niższe ceny. Nie są to jednak elastyczne warunki współpracy i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Aby dostęp do niższych stawek uzyskali także mniejsi klienci biznesowi oraz klienci indywidualni, stworzyliśmy platformę Sendit. Legnica, podobnie jak cala Polska jest objęta jej zasięgiem. DPD, podobnie jak kilka innych wiodących firm kurierskich to nasi partnerzy. Dzięki temu każdy klient z Legnicy i okolic może liczyć na rabaty bez konieczności podpisywania umowy. Ważną zaletą w kwestii oszczędności czasu jest możliwość porównana ofert DPD i innych kurierów w momencie nadawania przesyłki. 

Jak Legnica wysyła paczki na platformie kurierskiej Sendit?

 
Klienci z Legnicy muszą jedynie zalogować się na platformie Sendit. Następnie, podobnie jak na stronie DPD wypełniamy formularz wysyłkowy. W nim podajemy adres nadawcy (w tym przypadku Legnica) oraz adres odbiorcy. Następnie przechodzimy do charakterystyki przesyłki, w której należy podać jej rozmiar, wagę, a także rodzaj opakowania. To wszystko jest istotne przy wycenie przesyłki. Następnie na dole strony pojawią się oferty DPD i innych przewoźników działających w Legnicy. Wystarczy wybrać najkorzystniejszą. Po wydrukowaniu listu przewozowego paczka opuści miasto kurierem DPD dokładnie na tych samych zasadach, jak w przypadku bezpośredniego zamówienia na stronie internetowej DPD. 

Wszystkie korzyści związane z DPD i innymi kurierami przez Sendit

 
Korzystanie z usług kuriera DPD za pośrednictwem platformy Sendit wiąże się z wieloma przywilejami. Rabaty proporcjonalne do liczby wysyłek to tylko jeden z nich. Klienci Sendit z Legnicy nie muszą podpisywać umowy z kurierem DPD ani z żadnym innym podmiotem. Rozliczenie może odbywać się na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej. Ponadto platformę Sendit łatwo zintegrować z kontem na portalu Allegro, a także stroną e-sklepu, co przyspiesza wysyłkę za pośrednictwem DPD lub innego przewoźnika oraz stanowi wygodne rozwiązanie.  
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies