Oddział DPD Kalisz

Kurier DPD Kalisz

Według wielu historyków Kalisz należy do najstarszych miast polskich, a ślady tutejszej osady można znaleźć między innymi w kronikach rzymskich. Współcześnie zamieszkany przez ponad 100 tys. mieszkańców to drugi co do wielkości ośrodek miejski w Wielkopolsce, zaraz po Poznaniu, a w czasach historycznych był stolicą regionu. Kalisz stanowi jeden z największych w Polsce ośrodków przemysłu lotniczego, a dobrze rozwinięty jest tu także przemysł spożywczy. Mieszkańcy Kalisza i lokalnie przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług kurierskich świadczonych między innymi przed DPD. W Kaliszu Kurier DPD ma jeden ze swoich lokalnych oddziałów. Aby redukować koszty usług kurierskich mieszkańcy miasta mogą skorzystać z serwisu wysyłkowego Sendit, gdzie kurierzy tacy jak DPD udostępniają klientom atrakcyjne rabaty. 

Kalisz – zapotrzebowanie na usługi kurierskie w mieście i okolicach

  
Rynek usług kurierskich, na którym dużą rolę odgrywa konkurencyjny przewoźnik DPD rozwija się intensywnie w całej Polsce, również w Kaliszu. Miasto zamieszkane przez ponad 100 tys. mieszkańców odznacza się naturalnie dużym zapotrzebowaniem na przesyłki. W Kaliszu działają między innymi duże przedsiębiorstwa – między innymi fabryka silników lotniczych. Dużą rolę w lokalnej gospodarce odgrywa także przemysł spożywczy. Ponadto Kalisz jest najważniejszym ośrodkiem Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, a na terenie miasta działa także podstrefa Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nie można zapomnieć również o przemyśle włókienniczym (dwie ogólnopolskie marki odzieżowe). Z kolei firmy skupiające się na przemyśle lotniczym tworzą w Kaliszu klaster. DPD i inni działający w Polsce kurierzy obsługują również w mieście klientów indywidualnych, którzy wysyłają paczki do swoich przyjaciół i rodzin w Polsce i za granicą. Naturalnym rynkiem usług kurierskich świadczonych przez DPD jest także branża e-commerce, która nie omija Kalisza. 

Jak zamawiać kuriera DPD taniej w elastyczny sposób?

Każdy z nas lubi szukać oszczędności, także w przesyłkach kurierskich, a Kalisz nie jest pod tym względem wyjątkiem. Duże przedsiębiorstwa wysyłające przesyłki regularnie mogą liczyć na preferencyjny warunki i zniżki proponowane między innymi przez DPD. Kalisz jest jednak miejscem, w którym duże zapotrzebowanie na usługi kurierskie generują klienci indywidualni i małe biznesy. Ta grupa szuka bardziej elastycznych rozwiązań i nie może sobie pozwolić na stałą umowę z jednym przewoźnikiem, która wymaga określenia miesięcznego zapotrzebowania. W jaki sposób mieszkańcy Kalisza mogą zatem korzystać taniej z usług DPD i innych kurierów zachowując niezależność? Jest to możliwe dzięki platformie wysyłkowej Sendit. Klienci zamieszkujący Kalisz i inne polskie miasta zyskują dzięki niej dostęp do usług DPD i kilku innych renomowanych przewoźników w cenach niższych o nawet kilkadziesiąt procent, bez konieczności podpisywania umowy. To wyrównanie szans pomiędzy dużymi i małymi firmami z branży e-commerce i nie tylko, a także duża oszczędność dla klientów indywidualnych zamieszkujących Kalisz. 

W jaki sposób przesyłki opuszczają Kalisz poprzez platformę Sendit?

Aby paczka lub paleta upuściła Kalisz kurierem DPD lub innym w cenie niższej od regularnej wystarczy kilka prostych kroków. Na stronie Sendit należy założyć indywidualne konto i przejść do formularza. W nim uzupełniamy charakterystykę paczki oraz dane adresata i nadawcy (Kalisz). Następnie na dole strony pojawią się oferty DPD i innych kurierów na korzystnych warunkach. Po wyborze jednej z nich drukujemy list przewozowy, a po paczkę zgłosi się kurier DPD Kalisz. Usługa zostanie zrealizowana dokładnie tak, jak przy bezpośrednim zamówieniu w DPD, ale w niższej cenie. Zwłaszcza, gdy paczek będzie więcej. Możliwe jest także skorzystanie z dodatkowego ubezpieczenia, przesyłek ekspresowych i innych tego typu usług. 

DPD i inni kurierzy na platformie Sendit – nie tylko atrakcyjne rabaty

Zamawiając kuriera DPD w Kaliszu poprzez Sendit, klient zyskuje jeszcze kilka dodatkowych bonusów. Jednym z nich jest możliwość zintegrowania platformy z e-sklepem lub kontem na Allegro, co przyspiesza wysyłkę. Rozliczenie za usługi DPD Kalisz odbywa się przy każdym zamówieniu lub na podstawie miesięcznej faktury zbiorczej. Dużą zaletą Sendit jest brak umowy i całkowicie elastyczne warunki współpracy. 
 

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies