Oddział DPD Ełk

Kurier DPD Ełk

Ełk to jedno z najważniejszych miast w województwie warmińsko-mazurskim i największych ośrodek miejski na Mazurach. Mieszka tu aktualnie ponad 60 tys. osób W Ełku nie brakuje zabytków, zwłaszcza sakralnych, jak również przykładów interesującej architektury ze względu na ciekową historię miasta. Podobnie jak pomników przyrody. Ponadto krzyżują się tu dwie drogi krajowe, a miasto jest ważnym ośrodkiem gospodarczym. To sprawia, że w Ełku istnieje wysokie zapotrzebowanie na usługi kurierskie, które zaspokaja między innymi kurier DPD i kilku innych wiodących, działających na polskim rynku przewoźników. Mieszkańcy miasta i lokalnie przedsiębiorcy mają szansę korzystać z kuriera DPD i innych w znacznie niższych cenach i na elastycznych warunkach. Odpowiada za to innowacyjna platforma wysyłkowa Sendit, która zapewnia nawet kilkudziesięcioprocentowe zniżki dla klientów DPD w Ełku!

Ełk na gospodarczej i kurierskiej mapie Polski

Zadecydowanie Ełk zalicza się do miast przyjaznych przedsiębiorcom. Dzięki przynależności do Suwalskiej Specjalnej strefy ekonomicznej mogą oni liczyć na preferencyjny warunki i ulgi. Dotyczy to zarówno rodzimych firm, jak również inwestorów zagranicznych prowadzących działalność na terenie Ełku. Gospodarczą wizytówką miasta i regionu stanowią między innymi przemysł drzewny, a także meblarski i produkcja materiałów wykończeniowych dla baraży budowlanej, w tym okien i drzwi. Ponadto działa tu między innymi przemysł spożywczy i produkcja oświetlenia samochodowego. Nie sposób pominąć także wpływ tysięcy lokalnych drobnych przedsiębiorców, którzy na co dzień budują gospodarkę Ełku. Dla nich wszystkich i dla mieszkańców miasta ważny jest dostęp do wysokiej jakości usług kurierskich, jakie w korzystnych cenach świadczy między innymi kurier DPD. Ciężarówki z logiem DPD często spotkamy na ulicach miasta, ponieważ usługi tej firmy pomagają wielu przedsiębiorcom, zaś zwykli mieszkańcy poprzez DPD i innych kurierów wysyłają paczki do swoich rodzin i przyjaciół na terenie całego kraju.

DPD w niższej cenie dla wszystkich na innowacyjnej platformie wysyłkowej

Chociaż kurier DPD przy swojej renomie i wysokiej jakości usług proponuje swoim klientom relatywnie niskie stawki, warto dążyć do ich jeszcze większego obniżenia. Jednym z wyjść jest podpisanie z DPD lub inną firmą stałej umowy. To dobre rozwiązanie dla większych przedsiębiorców zamieszkujących Ełk, jednak nie idealne dla każdego. Wymaga bowiem zadeklarowania miesięcznego wolumenu paczkowego, co którego utrzymania w postaci zamówień są zobowiązani klienci DPD zamieszkujący w Ełku. Na szczęście istnieje także bardziej elastyczna alternatywa. Jest nią porównywarka Sendit, będąca partnerem DPD i innych wiodących przewoźników działających na polskim rynku. W tym miejscu klienci mogą w chwili nadawania paczki porównać wiele ofert jednocześnie, by wybrać też najkorzystniejszą, zaś przede wszystkim uzyskać atrakcyjne zniżki – proporcjonalne do wielkości zamówień. Dlatego coraz częściej paczki opuszczają Ełk kurierem DPD po zamówieniu usługi właśnie w taki sposób.

Jak Ełk wysyła paczki znacznie taniej przez Sendit?

Korzystanie z DPD i innych kurierów przez Sendit w Ełku nie jest skomplikowane. Po założeniu indywidualnego konta na stronie przechodzimy do zamówienia usługi. W nim podajemy adres nadawcy (Ełk lub okolice) oraz dane odbiorcy. Następnie należy umieścić w formularzu także wagę i rozmiary paczki oraz rodzaj opakowania. DPD i inni kurierzy wyceniają usługę na podstawie tych parametrów, a także wybranych usług dodatkowych, takich jak szybsze dostarczenie przesyłki. Na dole strony klientowi ukazuje się kilka ofert. Wystarczy wybrać jedną z nich i wydrukować list przewozowy. Wówczas przesyłka opuści Ełk kurierem DPD lub innym wybranym przez użytkownika.

Kurier DPD i inni przewoźnicy na Sendit - wszystkie korzyści z takiego rozwiązania

Ełk to z pewnością miasto, w którym rozwija się także handel wysyłkowy. Przedsiębiorcy korzystający z DPD i innych kurierów wybierając Sendit mogą liczyć na ważne udogodnienie. Jest nim możliwość integracji platformy z serwisem Allegro i stroną internetową e-sklepu, by zamawianie kuriera odbywało się szybciej. Rozliczenie za usługi DPD i innych kurierów odbywa się na podstawie faktury zbiorczej raz w miesiącu lub przy każdym zamówieniu. Zniżki są wprost proporcjonalne do liczby złożonych zamówień i mogą sięgnąć nawet kilkudziesięciu procent. Jednocześnie nie jest konieczne podpisywanie umowy z DPD ani żadnym innym podmiotem.

© Sendit S.A.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu | Informacja o cookies