Potrzebujesz dostarczyć coś na drugi koniec miasta, ale nie masz na to czasu? A może szukasz sposobu na wysłanie paczki w weekend? Skorzystaj z iPaczka – przesyłki ekspresowej tego samego dnia. Teraz kurier miejski odbierze od Ciebie przesyłkę i błyskawicznie dostarczy ją na terenie miasta w dni robocze, soboty i niedziele w ciągu kilku godzin.

Najszybszy kurier 24h – ipaczka

Ipaczka to usługa realizowana przez kurierów miejskich platformy iTaxi skierowana do osób szukających szybkiej dostawy na terenie swojego miasta. Na Sendit.pl ekspresową dostawę z iPaczka zrealizujesz na terenie Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Olsztyna oraz Łodzi.

 

Zarejestruj się

 

Najważniejsze informacje o usłudze:

  • usługa jest widoczna w panelu klienta po wpisaniu kodu pocztowego jednego z miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Olsztyna oraz Łodzi;
  • średni czas dostawy to średnio 4 godziny na terenie wybranego miasta;
  • dostawa jest realizowana w godzinach 8.00-22.00;
  • przesyłki odbierane są przez kurierów miejskich iPaczka z rąk nadawcy pod wskazanym adresem w panelu Sendit.pl oraz dostarczane do rąk własnych odbiorcy;
  • usługa realizowana jest 7 dni w tygodniu (także w weekendy);
  • koszt realizacji przesyłek jest taki sam w sobotę, niedzielę oraz dni robocze;
  • maksymalny wymiar przesyłki to 50 x 50 x 50 cm oraz waga do 10 kg.

Szybka przesyłka do cioci na drugi koniec miasta z blachą ciasta lub ze sprzedaną w Internecie sukienką na sobotnią imprezę nie będzie już kłopotem. Gwarantem szybkości oraz jakości świadczonych usług są kurierzy iTaxi, a paczki bywają dostarczane nawet w ciągu 20 minut.

 

Wypróbuj i przekonaj się, jak szybko zostanie doręczona Twoja przesyłka.

Zarejestruj się